2021-11-23 17:41:00

Marcin Wołowiec: Miałem rozmowę z prezesem Kamilem Gołąbkiem

Czy Marcin Wołowiec zamieni Wólczankę Wólka Pełkińska na Arłamów Ustrzyki Dolne? (fot. archiwum)
Czy Marcin Wołowiec zamieni Wólczankę Wólka Pełkińska na Arłamów Ustrzyki Dolne? (fot. archiwum)
Dziś pisaliśmy, że jednym z kandydatów na trenera w MKS Arłamów Ustrzyki Dolne jest Marcin Wołowiec. Zapytaliśmy opiekuna Wólczanki Wólka Pełkińska jak wygląda sytuacja.
 
Marcin Wołowiec jest aktualnie szkoleniowcem Wólczanki Wólka Pełkińska. 45-latek ma ważną umowę z klubem z 3 ligi, ale ma zapytania z innych klubów. Dziś poinformowaliśmy, ze jest jednym z kandydatów na trenera w MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, więc ekipy z 4 ligi podkarpackiej. Więcej tutaj: "Marcin Wołowiec trenerem MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne?"
 
Co na to sam szkoleniowiec? - Miałem rozmowę z Prezesem Kamilem Gołąbkiem, ale taką informacyjną. Mam umowę z Wólczanką do końca sezonu i póki co, nie było rozmów o jej rozwiązaniu. Nie byłem na meczu Arłamowa Ustrzyki Dolne z Głogovią Głogów Małopolski, bo miałem wtedy trening z Wólczanką Wólka Pełkińska - powiedział nam Marcin Wołowiec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij