2021-11-23 11:11:12

Maksymilian Sitek: Czuliśmy w przerwie, że możemy ten wynik odrobić i zrobiliśmy to

Maksymilian Sitek na zdjęciu z prawej / fot. Robert Skalski
Maksymilian Sitek na zdjęciu z prawej / fot. Robert Skalski
- Czuliśmy w przerwie, że możemy ten wynik odrobić i zrobiliśmy to. Myślę, że taki punkt w takich okolicznościach daje dużo pewności i spaja nas jako drużynę - powiedział Maksymilian Sitek, piłkarz PGE FKS Stali Mielec, po zremisowanym 3-3 meczu z Lechią Gdańsk.
 
Na oficjalnej stronie internetowej PGE FKS Stali Mielec ukazała się rozmowa z Maksymilianem Sitkiem, strzelcem jednej z bramek dla Stali w ostatnim ligowym spotkaniu z Lechią Gdańsk. 20-letni wychowanek Stali Rzeszów zaliczył też ostatnio w reprezentacji Polski do lat 21.
 
- Cieszę się z debiutu w kadrze U-21, ale na pewno nie popadłem po nim w jakiś samo-zachwyt. Po prostu czuję się dobrze, strzelam bramki i na pewno chcę to podtrzymać jak najdłużej ciężką pracą - powiedział piłkarz Stali Mielec.
 
Piłkarz odniósł się także do pojedynku mielczan z Lechią Gdańsk, który z pewnością był bardzo widowiskowy.
 
- Ten mecz to niezły rollercoaster. Super zaczęliśmy, później to Lechia przejęła inicjatywę już do końca pierwszej połowy - powiedział Maksymilian Sitek.
 
- Znów pokazaliśmy, że Stal Mielec nie gra tylko dobrze w pierwszych połowach, ale możemy grać dobrze również w drugich, pokazaliśmy charakter. Czuliśmy w przerwie, że możemy ten wynik odrobić i zrobiliśmy to. Myślę, że taki punkt w takich okolicznościach daje dużo pewności i spaja nas jako drużynę.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij