2021-11-23 12:13:13

Marcin Wołowiec trenerem MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne?

Wiele wskazuje na to, że Marcin Wołowiec zostanie trenerem MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne (fot. Radosław Kuśmierz)
Wiele wskazuje na to, że Marcin Wołowiec zostanie trenerem MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne (fot. Radosław Kuśmierz)
Marcin Wołowiec jest mocnym kandydatem do objęcia stanowiska głównego trenera w czwartoligowym MKS Arłamów Ustrzyki Dolne.
 
45-letni Marcin Wołowiec, który obecnie jest trenerem Wólczanki Wólka Pełkińska, ma objąć stanowisko szkoleniowca w Ustrzykach Dolnych.
 
Trener Marcin Wołowiec był obecny na ostatnim meczu ligowym MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne z Głogovią Głogów Małopolski i jak udało nam się ustalić prowadzi z bieszczadzkim klubem zaawansowane rozmowy.
 
Były szkoleniowiec m.in. Stali Rzeszów czy Sokoła Sieniawa jest jednym z dwóch kandydatów branych pod uwagę. Wiele wskazuje jednak na to, że to właśnie on obejmie stery w ekipie MKS-u Arłamów. Decyzja w tej sprawie powinna zapaść w najbliższych dniach.
 
Marcin Wołowiec cały czas jest szkoleniowcem trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska. W tym sezonie jednak nie radzi sobie najlepiej - po 18. kolejkach rozgrywek 3 ligi gr. IV prowadzony przez niego klub zdobył zaledwie 9 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
 
Inną sprawą jest fakt, że pochodzący z Rzeszowa szkoleniowiec w Wólce Pełkińskiej po prostu nie ma kim grać. Młodzi zawodnicy Wólczanki z pewnością są utalentowani, ale brakuje im ogrania i doświadczenia na tym poziomie rozgrywek.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij