2021-10-25 09:55:00

Adam Majewski po remisie z Wartą Poznań: Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać

fot. Stal Mielec
fot. Stal Mielec
Warta Poznań podzieliła się punktami z PGE FKS Stalą Mielec. W meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy padł bezbramkowy remis.
 
- Oceniając ogólnie to można powiedzieć, że wynik 0-0 jest wynikiem sprawiedliwym. W pierwszej połowie byliśmy zespołem bardziej dojrzałym i stworzyliśmy dwie doskonałe sytuacje bramkowe, których niewykorzystał Mateusz Mak. Mógł to być punkt zwrotny w tym meczu, bo drużyna która strzeliłaby pierwsza bramkę to ten mecz by wygrała. Natomiast w drugiej połowie za bardzo się wycofaliśmy. Zabrakło nam utrzymania się przy piłce i Warta przeważała. Jednak nie przełożyło się to dla nich na żadną klarowną sytuację. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać, ale remis się sprawiedliwy - powiedział po meczu z Wartą Poznań, Adam Majewski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Stal 2021-10-25 19:08:21 2 0

Człowieku ci ty bredzisz? Obie ekipy zagrały najgorszy mecz w całej rundzie jesiennej. Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Jak można było jechać na Warte z założeniem że będziemy walczyli o remis, gdzie ty chcesz szukać punktów. I jeszcze jedna sprawa - co prócz stania na boisku robił Piasecki i jaki sens ma zatrudnianie w klubie takiego beztalencia jak Szczutkowski i paru innym tego typu grajków którzy nie dają rady nawet w 4 lidze?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij