2021-10-24 19:33:00

Tylko remis PGE Stali Mielec z Wartą Poznań

Bramek w Grodzisku Wielkopolskim dziś nie odnotowano. Piłkarze PGE Stali Mielec do domu wrócą więc z punktem, który ugrali w starciu z Wartą Poznań.

Początek spotkania należał do Warty Poznań, która od pierwszych minut atakowała. PGE Stal Mielec dobrze jednak prezentowała się w defensywie, a i z czasem też sama zaczęła stwarzać sobie okazje. Brakowało jednak konkretów w Grodzisku Wielkopolskim. Na murawie dominowała walka, co nie zwiastowało niczego dobrego.

Obraz gry w kolejnych minutach nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy mecz walki, w którym okazji było jak na lekarstwo. Nie można było zarówno jednym jak i drugim odmówić zaangażowania, jednak brakowało konkretów i do przerwy było 0-0. W drugiej odsłonie, spotkanie nadal było wyrównane i toczyło się głównie w środkowej strefie boiska.

Podopieczni Adama Majewskiego próbowali znaleźć sposób na Wartę, której bardzo zależało tego dnia na przełamaniu. Kibice nie mogli narzekać na nudę, bowiem okazje starali się stwarzać zarówno jedni jak i drudzy, jednak brakowało wykończenia. Ostatecznie bramek w tym meczu nie odnotowano i oba zespoły dopisały do swojego dorobku po punkcie.

Warta Poznań: Adrian Lis - Jan Grzesik, Bartosz Kieliba, Robert Ivanov, Jakub Kiełb - Mario Rodríguez (61. Jayson Papeau), Michał Kopczyński, Łukasz Trałka, Szymon Czyż (90. Konrad Matuszewski), Michał Jakóbowski (69. Milan Corryn) - Mateusz Kuzimski (60. Adam Zreľák)

PGE Stal Mielec: Rafał Strączek - Jonathan de Amo, Mateusz Matras, Marcin Flis - Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk (77. Kamil Kościelny), Grzegorz Tomasiewicz, Maksymilian Sitek (90. Adrian Szczutowski), Mateusz Mak (68. Koki Hinokio), Krystian Getinger - Fabian Piasecki

Żółte kartki: Trałka - Flis

Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce)