2021-10-24 16:10:00

Arłamów Ustrzyki Dolne bez szans w starciu z liderem 4 ligi podkarpackiej! Pięć goli KS-u Wiązownica

Lekcję futbolu otrzymał dziś Arłamów Ustrzyki Dolne. W rolę wykładowcy wcielił się KS Wiązownica, który pewnie wygrał i zaaplikował beniaminkowi 4 ligi podkarpackiej aż pięć goli.

Mecz doskonale zaczął się dla KS-u Wiązownica, który prowadzenie objął już w 1. minucie, a bramkarza Arłamowa Ustrzyki Dolne pokonał Rafał Michalik. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej nie tak wyobrażał sobie dzisiejsze spotkanie. W kolejnych minutach nadal jednak przeważali podopieczni Marcina Laski, którzy częściej utrzymywali się przy piłce.

Miejscowi starali się odpierać ataki rywala, co nieźle im wychodziło. Lider tabeli był jednak dużo bardziej konkretny i w 36. minucie prowadził już 2-0, a tym razem z bramki cieszył się Kacper Rop. Arłamów w końcówce pierwszej połowy próbował jeszcze zdobyć kontaktowego gola, jednak do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej odsłonie, nadal przeważał zespół z Wiązownicy, a kolejne jego trafienia były kwestią czasu. Gospodarze nie mieli nic do stracenia i w drugiej połowie grali coraz odważniej, lecz nie miało to przełożenia na zdobycze bramkowe. Strzelał natomiast lider, który w 65. minucie po raz trzeci cieszył się z gola, a piłkę w siatce umieścił Grzegorz Janiczak.

Lider 4 ligi podkarpackiej nie zatrzymywał się, co oznaczało kłopoty dla Arłamowa. Zespół z Ustrzyk Dolnych próbował się bronić, ale KS Wiązownica tego dnia dobrze się prezentował. Goście w 78. minucie zdobyli bramkę numer cztery, a jej autorem był Jakub Kądziołka. Niespełna dziesięć minut później było już 5-0, a na listę strzelców wpisał się Kornel Kordas, który ustalił wynik spotkania.

0-1 Rafał Michalik (1)
0-2 Kacper Rop (36)
0-3 Grzegorz Janiczak (65)
0-4 Jakub Kądziołka (78)
0-5 Kornel Kordas (87)