https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-05 22:04:00

Pierwsze domowe zwycięstwo Głogovii Głogów Małopolski w rundzie wiosennej!

Głogovia Głogów Małopolski pokonała 3-0 Piast Tuczempy. To pierwsze domowe zwycięstwo ekipy Adama Wałczyka w rundzie wiosennej.
 
Głogovia Głogów Małopolski od początku meczu sprawialła lepsze wrażenie w spotkaniu z Piastem Tuczempy. Po dziewiętnastu minutach gry gospodarze udkumentowali swoją przewagę bramką autorstwa Igora Tarały. 18-latek pokonał Michała Szularza strzałem zza pola karnego. 
 
Trzy minuty po zmianie stron Jakub Kądziołka wystawił piłkę Bartłomiejowi Buczkowi, a 33-letni napastnik wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości. W kolejnych minutach nieco lepiej zaczęli się prezentował piłkarze z Tuczemp, ale nie przekładało się to na okazje bramkowe. W 77. minucie na uderzenie zdecydował się Dawid Pałys-Rydzik jego strzał sparował Szularz, ale z dobitką Kądziołki nie miał już szans.
 
Tym samym Głogovia pewnie pokonała ekipę Marka Starwy 3-0. Co ciekawe to dopiero pierwsze zwycięstwo podopiecznych Adama Wałczyka na własnym obiekcie w rundzie wiosennej.
 
1-0 Igor Tarała (19)
2-0 Bartłomiej Buczek (48)
3-0 Jakub Kądziołka (77)
 
Głogovia Głogów Małopolski:
Lipka - Kloc, Hus, Załucki, Bożek - Kądziołka (79. Kłak), Frankiewicz, Pałys-Rydzik (83. Tarnowski), Pyrdek (87. Brogowski) - Tarała (69. Chamera), Buczek (76. Szymański)
 
Piast Tuczempy:
Szularz - Stopyra, Sas, Wiącek, Demski, Pelc, Kloc, Benc, Broda (87. P. Strawa), Pasaj, Wielgosz

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij