2021-06-05 22:04:00

Pierwsze domowe zwycięstwo Głogovii Głogów Małopolski w rundzie wiosennej!

Głogovia Głogów Małopolski pokonała 3-0 Piast Tuczempy. To pierwsze domowe zwycięstwo ekipy Adama Wałczyka w rundzie wiosennej.

Głogovia Głogów Małopolski od początku meczu sprawialła lepsze wrażenie w spotkaniu z Piastem Tuczempy. Po dziewiętnastu minutach gry gospodarze udkumentowali swoją przewagę bramką autorstwa Igora Tarały. 18-latek pokonał Michała Szularza strzałem zza pola karnego.

Trzy minuty po zmianie stron Jakub Kądziołka wystawił piłkę Bartłomiejowi Buczkowi, a 33-letni napastnik wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości. W kolejnych minutach nieco lepiej zaczęli się prezentował piłkarze z Tuczemp, ale nie przekładało się to na okazje bramkowe. W 77. minucie na uderzenie zdecydował się Dawid Pałys-Rydzik jego strzał sparował Szularz, ale z dobitką Kądziołki nie miał już szans.

Tym samym Głogovia pewnie pokonała ekipę Marka Starwy 3-0. Co ciekawe to dopiero pierwsze zwycięstwo podopiecznych Adama Wałczyka na własnym obiekcie w rundzie wiosennej.

1-0 Igor Tarała (19)
2-0 Bartłomiej Buczek (48)
3-0 Jakub Kądziołka (77)