2021-06-05 19:40:00

Ważne zwycięstwo Sokoła Nisko z rezerwami Resovii!

Piłkarze Sokoła Nisko zrobili swoje i pokonali u siebie rezerwy Resovii. Dla podopiecznych Pawła Wtorka to kolejny ważny krok w stronę utrzymania w 4 lidze podkarpackiej.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Sokół Nisko aby nadal myśleć o utrzymaniu w 4 lidze podkarpackiej, musiał wygrać ze zdegradowanymi rezerwami Resovii. Podopieczni Pawła Wtorka od pierwszej minuty byli skoncentrowani i za wszelką cenę chcieli zdobyć w sobotę komplet "oczek". "Pasiaki" postawiły jednak trudne warunki, ale miejscowi nie dawali za wygraną i cały czas napierali.

Niżanie w końcu dopięli swego i w 32. minucie, a piłkę w siatce umieścił strzałem głową Patryk Tur. Sokół doskonale wiedział, że ekipa z Rzeszowa będzie chciała do domu wrócić ze zdobyczą punktową, wobec czego szybko rozpoczął poszukiwania gola numer dwa. Nudy przy Kościuszki 20 nie było, jednak do przerwy więcej goli nie padło.

Po zmianie stron, Sokół nadal atakował i szukał okazji do zdobycia bramki numer dwa. Rezerwy Resovii postawiły miejscowym ciężkie warunki, jednak nie uchroniło ich to od utraty gola na 2-0, którego autorem był Patryk Marut. Gospodarze próbowali jeszcze podwyższyć wynik, jednak ostatecznie więcej trafień już nie odnotowano i po końcowym gwizdku, to "zielono-czerwoni" cieszyli się z ważnych punktów.

1-0 Patryk Tur (32)
2-0 Patryk Marut (67)