https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-05 15:27:00

Marcin Zubek po sezonie odejdzie z Podhala Nowy Targ?

fot. archiwum
fot. archiwum
Ja poinformował portal podhaleregion, Marcin Zubek po sezonie odejdzie z Podhala Nowy Targ. 34-latek złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

 Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot  

Marcin Zubek po sezonie odejdzie z Podhala Nowy Targ - poinformował portal podhaleregion. Jak czytamy, 34-latek złożył rezygnację z pełnionej funkcji, jednak poprowadzi zespół do końca rozgrywek. Aktualny opiekun "Szarotek" prowadzi drużynę od 19 grudnia 2019 roku, a wcześniej znajdował się w sztabie Janusza Niedźwiedzia oraz Dariusza Mrózka.
 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kor80 2021-06-06 01:37:29 0 0

Oglądałem kilka meczów Podhala, np. Mecz z KSZO, jeden z najlepiej grajacych zespołów w 3 lidze, widać rękę trenera i ciekawy pomysł na grę, dziwi mnie ta decyzja...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij