2021-06-05 13:32:00

Bez niespodzianki w meczu Lewartu Lubartów z Hetmanem Zamość! Goście na kolanach

Spotkanie Lewartu Lubartów z Hetmanem Zamość było bardzo ważne w kontekście układu ligowej tabeli. Beniaminek 3 ligi gr. IV zadanie wykonał bardzo dobrze i pewnie pokonał outsidera.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Sytuacja Lewartu Lubartów przed dzisiejszym meczem nie była najlepsza i jeśli ten myśli o utrzymaniu, to musiał dzisiaj wygrać. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla beniaminka 3 ligi gr. IV, który już w 3. minucie objął prowadzenie, a bramkarza Hetmana Zamość, z rzutu karnego pokonał Krystian Żelisko. Gospodarze nie zamierzali na tym poprzestawać i szybko rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa.

Podopieczni Tomasza Bednaruka przeważali w meczu z ligowym outsiderem, a kolejne bramki były kwestią czasu. Lewart napierał i w 19. minucie w końcu dopiął swego, a na 2-0 podwyższył Aleks Aftyka. Miejscowym nadal było mało i w pierwszej odsłonie zdobyli jeszcze dwa gole. Napierw do siatki trafił Grzegorz Fularski, a następnie golkipera ekpy z Zamościa pokonał Joe Dearman.

Zespół z Lubartowa po pierwszej połowie miał bardzo dobre humory, jednak nie zamierzał poprzestawać na czterech zdobytych bramkach. Po przerwie nadal przeważał Lewart, ale Hetman także miał swoje okazje. Ich efektem była bramka na 4-1, autorstwa Przemysława Chyrchały. Obie drużyny próbowały jeszcze coś strzelić w tym meczu, ale ostatecznie wynik już nie uległ zmianie.

1-0 Krystian Żelisko (3-rzut karny)
2-0 Aleks Aftyka (19)
3-0 Grzegorz Fularski (33)
4-0 Joe Dearman (43)
4-1 Przemysław Chyrchała (70)