2021-06-02 19:25:00

Sporo emocji w Zamościu! Wisłoka Dębica lepsza od Hetmana

Wisłoka Dębica w dobrych humorach wróci na Podkarpacie. Podopieczni Dariusza Kantora pokonali na wyjeździe Hetmana Zamość, a w meczu padło aż siedem goli.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Mecz doskonale rozpoczął się dla Wisłoki Dębica, która już w 5. minucie objęła prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Jan Kozłowski. Hetman Zamość nie zamierzał się poddawać i szybko ruszył do odrabiania strat. Ambitni gospodarze postawili się "biało-zielonym", którzy często musieli ratować się faulami. Jeden z nich zakończył się czerwoną kartką, a ujrzał ją Dominik Cabała.

Zamojska drużyna postanowiła wykorzystać grę w przewadze i w 22. minucie był remis, a na listę strzelców wpisał się Kacper Nastałek. Podrażniona Wisłoka czym prędzej chciała odzyskać prowadzenie, ale nie mogła znaleźć sposobu na Hetmana. Pachniało więc niespodzianką, bowiem do przerwy na tablicy wyników widniało 1-1.

Po zmianie stron, dębiczanie nadal napierali i w końcu dopięli swego, a gola zdobył w 55. minucie Dawid Sojda. To trafienie dodało skrzydeł przyjezdnym, którzy 120 sekund później, prowadzili już 3-1, a tym razem bramkę strzelił Dariusz Kamiński. Wisłoka nie zamierzała się zatrzymywać i cały czas szukała kolejnych okazji do podwyższenia rezultatu.

Dębiczanie dopięli swego w 70. minucie, a "jedenastkę" na gola pewnym strzałem zamienił Sebastian Fedan. Hetman był rozbity, jednak próbował jeszcze zdobyć jakies bramki, by zmniejszyć stratę do rywala. To udało się na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, gdy do własnej siatki trafił Kamil Rębisz.

Kibice oglądający mecz, raczej nie mogli narzekać na nudę, bowiem zobaczyli trochę bramek. Ostatnie słowo należało jednak do Wisłoki, a konkretnie do Damiana Lubery, który w 87. minucie zdobył gola na 5-2. Tym samym lepsze humory po końcowym gwizdku miał zespół z Dębicy, który dopisał do swojego dorobku cenne trzy punkty.

0-1 Jan Kozłowski (5)
1-1 Kacper Nastałek (22)
1-2 Dawid Sojda (55)
1-3 Dariusz Kamiński (57)
1-4 Sebastian Fedan (70-rzut karny)
2-4 Kamil Rębisz (86-samobójcza)
2-5 Damian Lubera (87)