2021-06-03 13:00:00

Lechia Sędziszów Małopolski bez większych problemów pokonała Start Pruchnik

Piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski godnie chcą pożegnać się z rozgrywkami 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Jakuba Słomskiego rozbili dziś Start Pruchnik.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Mecz doskonale rozpoczął się dla Lechii Sędziszów Małopolski, która błyskawicznie objęła prowadzenie, a gola zdobył Jakub Lesiński w 4. minucie. Start Pruchnik nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do odrabiania strat. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej mądrze się jednak bronił i skutecznie odpierał ataki zepsołu gości.

Sędziszowianie prócz dobrej defensywy, potrafili także zdziałać coś z przodu. Podopieczni Jakuba Słomskiego gola numer dwa znaleźli w 35. minucie, a jego autorem ponownie był Lesiński, który pewnym uderzeniem wykorzystał "jedenastkę". Start próbował jeszcze złapać kontakt przed przerwą, jednak wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej odsłonie, Lechia przeważała i cały czas szukała okazji do strzelenia kolejnych bramek. Zespół miejscowych nie zatrzymywał się i w 57. minucie podwyższył na 3-0, a na listę strzleców wpisał się Tomasz Reichel. Beniaminkowi nadal było jednak mało i ten dwadzieścia minut później, prowadził czterema golami, a do siatki trafił Szymon Urbaniak.

Nudy nie było w Sędziszowie Małopolskim, a Lechia wciąż dążyła do kolejnych goli. Start zaś starał się robić wszystko aby kolejnych nie tracić, a i także też zmniejszyć straty do gospodarzy. Ostatecznie więcej trafień już nie odnotowano, a po końcowym gwizdku lepsze humory mieli podopieczni Jakuba Słomskiego, którzy pokonali rywala aż 4-0.

1-0 Jakub Lesiński (4)
2-0 Jakub Lesiński (35-rzut karny)
3-0 Tomasz Reichel (57)
4-0 Szymon Urbaniak (77)