https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-03 13:00:00

Lechia Sędziszów Małopolski bez większych problemów pokonała Start Pruchnik

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski godnie chcą pożegnać się z rozgrywkami 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Jakuba Słomskiego rozbili dziś Start Pruchnik.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!  

Mecz doskonale rozpoczął się dla Lechii Sędziszów Małopolski, która błyskawicznie objęła prowadzenie, a gola zdobył Jakub Lesiński w 4. minucie. Start Pruchnik nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do odrabiania strat. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej mądrze się jednak bronił i skutecznie odpierał ataki zepsołu gości.
 
Sędziszowianie prócz dobrej defensywy, potrafili także zdziałać coś z przodu. Podopieczni Jakuba Słomskiego gola numer dwa znaleźli w 35. minucie, a jego autorem ponownie był Lesiński, który pewnym uderzeniem wykorzystał "jedenastkę". Start próbował jeszcze złapać kontakt przed przerwą, jednak wynik nie uległ już zmianie.
 
W drugiej odsłonie, Lechia przeważała i cały czas szukała okazji do strzelenia kolejnych bramek. Zespół miejscowych nie zatrzymywał się i w 57. minucie podwyższył na 3-0, a na listę strzleców wpisał się Tomasz Reichel. Beniaminkowi nadal było jednak mało i ten dwadzieścia minut później, prowadził czterema golami, a do siatki trafił Szymon Urbaniak.
 
Nudy nie było w Sędziszowie Małopolskim, a Lechia wciąż dążyła do kolejnych goli. Start zaś starał się robić wszystko aby kolejnych nie tracić, a i także też zmniejszyć straty do gospodarzy. Ostatecznie więcej trafień już nie odnotowano, a po końcowym gwizdku lepsze humory mieli podopieczni Jakuba Słomskiego, którzy pokonali rywala aż 4-0.
 
 
1-0 Jakub Lesiński (4)
2-0 Jakub Lesiński (35-rzut karny)
3-0 Tomasz Reichel (57)
4-0 Szymon Urbaniak (77)
 

Wyniki meczów 11. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Marilyn Manson 2021-06-03 14:41:12 5 0

Z tą tabelą to sobie jaja robicie

Marilyn Manson 2021-06-03 14:41:12 5 0

Z tą tabelą to sobie jaja robicie

do PodkarpacieLive 2021-06-03 20:53:59 3 0

Opisy meczów, które są w tym "sportowym portalu" zwyczajnie nie nadają się do czegokolwiek, a z pewnością nie do oceny. Poziom podkarpacielive oddają głupie tytuły, opis meczu często nie związany z rzeczywistością, a fakt, że "dziennikarze pseudo" nie potrafią napisać prawidłowo tabeli rozgrywek jest zwyczajnym brakiem poszanowania czytelnika. Dno.

kuleczka 2021-06-03 21:27:06 4 0

Powielają schematy. Swiadczy to o tym, że piszą o meczu nie będąc na nim.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij