2021-06-03 16:40:00

Polonia Przemyśl pokonała na wyjeździe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Piłkarze Polonii Przemyśl nie rezygnują z walki o lidera w grupie spadkowej. "Przemyska Barcelonka" ograła dziś na wyjeździe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Dzisiejsze spotkanie lepiej rozpoczęło się dla Polonii Przemyśl, która prowadzenie objęła już w 6. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mykyta Popynaka. Partyzant MAL-BUD1 Targowiska nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do odrabiania strat. Goście jednak dobrze prezentowali się w defensywie i skutecznie odpierali ataki ekipy Mateusza Ostrowskiego.

"Przemyska Barcelonka" prócz dobrej gry w obronie, potrafiła coś także ukąsić z przodu. Podopieczni Piotra Ciska stworzyli sobie kilka ciekawych okazji. Zespół z Przemyśla w 37. minucie podwyższył na 2-0, a piłkę w siatce umieścił Grzegorz Gielarowski. Partyzant w końcówce pierwszej połowy próbował jeszcze złapać kontakt, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie.

W drugiej odsłonie Polonia nadal atakowała, ale Partyzant także miał swoje szanse. Konkretniejsi byli jednak goście, którzy w 77. minucie prowadzili już 3-0, a z gola cieszył się Vladyslav Valihura. Przemyślanie nie zamierzali na tym poprzestawać i w kolejnych minutach próbowali jeszcze coś strzelić.

To się udało, a goście po raz czwarty do siatki trafili 81. minucie, a konkretnie uczynił to Mateusz Wanat. Polonia bardzo dobrze prezentowała się w Targowiskach i do końca szukała możliwości podwyższenia prowadzenia. Ostatecznie padł jeszcze jeden gol. Tego odnotowano w doliczonym czasie gry, a "jedenastkę" wykorzystał Artur Kuźma.

0-1 Mykyta Popynaka (6)
0-2 Grzegorz Gielarowski (37)
0-3 Vladyslav Valihura (77)
0-4 Mateusz Wanat (81)
0-5 Artur Kuźma (90-rzut karny)