https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-13 12:57:00

Magdalena Grabka opuszcza Developres SkyRes Rzeszów

Magdalena Grabka po dwóch sezonach opuszcza Developres SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Magdalena Grabka po dwóch sezonach opuszcza Developres SkyRes Rzeszów. (fot. Developres)
Magdalena Grabka nie będzie w przyszłym sezonie grać w Developresie SkyRes Rzeszów. 26-letnia przyjmująca grała w Rzeszowie przez ostatnie dwa sezony.
 
Trwa przebudowa Developresu SkyRes Rzeszów. Klub do końca maja ogłosi, które zawodnicy z obecnego składu pozostaną w drużynie oraz które go opuszczą. Oficjalnie z "Rysicami" pożegnały się już Kiera Van Ryk oraz Magdalena Grabka.
 
- To był ostatni sezon Magdaleny Grabki w KS DevelopRes Rzeszów. "Petarda" dziękujemy i powodzenia w dalszej karierze! - czytamy na oficjalnej stronie klubu z Rzeszowa.
 
- Cieszę się, że mogłam dołożyć cegielkę do tego srebra. Pod tym względem jestem bardzo szczęśliwa. Jak każdy sportowiec trenuję po to, żeby grać. Chyba nie odkrywam Ameryki. Zawsze chciałam grać i być na boisku, bo taki mam charakter. Jednak cieszę się, że w każdym meczu miałam jakiś epizod na boisku i mogłam pomóc drużynie - powiedziała Magdalena Grabka dla klubowej telewizji.
 
- Chcę podziękować przede wszystkim za to jak mnie tutaj Państwo przyjęliście. Nieraz słyszałem idąc na zagrywkę głośne okrzyki. To było bardzo miłe. Czułam ogromne wsparcie. Bardzo żałuję, że w tym sezonie nie mogliście być z nami fizycznie, ale wiem że kibicowaliście nam przed telewizorami - pożegnała się z kibicami Developresu SkyRes Rzeszów 26-letnia przyjmująca.
 
Cały wywiad z Magdaleną Grabką dostępny poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij