https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-13 12:32:00

Zmiany w Mieście Szkła Krosno! Marcin Radomski oraz Maciej Żmudzki odchodzą

Marcin Radomski po dwóch latach żegna się z Miastem Szkła Krosno. (fot. Konrad Kwolek)
Marcin Radomski po dwóch latach żegna się z Miastem Szkła Krosno. (fot. Konrad Kwolek)
Marcin Radomski nie będzie dłużej szkoleniowcem Miasta Szkła Krosno. 40-latek przenosi się do Decki Pelplin. Ze "Szklanego Teamu" odchodzi również Maciej Żmudzki. Obaj byli w Krośnie przez ostatnie dwa sezony.
 
Marcin Radomski opuszcza Miasto Szkła Krosno. W przyszłym sezonie będzie trenerem ligowego rywala krośnian, Decki Pelplin. 40-latek prowadził ekipę z Krosna w ostatnich dwóch sezonach.
 
- Takie jest właśnie życie trenera, zmiana jest jego częścią. Do zmiany skłoniła mnie aktywność prezesa Przemka Bielińskiego. Dosyć szybko nawiązany został kontakt i mimo iż chciałem zostać w Krośnie i zagrać w końcu sezon bez koronawirusa w tle, to aktywność prezesa, plan działania, jaki mi przedstawił, warunki organizacyjno-finansowe spowodowały, że zacząłem ofertę poważniej rozważać - powiedział były już szkoleniowiec "Szklanego Teamu" w rozmowie z Pamelą Wroną ze Sportowefakty.pl.
 
Ponadto Miasto Szkła opuszcza Maciej Żmudzki. 24-latek w przyszłym sezonie będzie występował na parkietach Energa Basket Ligi w barwach HydroTruck Radom.
 
- 24-letni zawodnik karierę koszykarską rozpoczynał w III ligowej ekipie SSK Adkonic Kobylnica skąd od razu trafił do Trefla Sopot. W sezonie 2016/2017 był jedną z głównych postaci drugiego zespołu z Sopotu, ale zaliczył również występy w pierwszym teamie. Grał następnie w Kołobrzegu. Lata 2018 - 2021 spędził już na parkietach Suzuki 1 Ligi. Najpierw zaliczył sezon w Polfarmexie Kutno, a ostatnie dwa lata we wspomnianym na początku newsa Mieście Szkła - czytamy na oficjalnej stronie ekipy z Radomia.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij