https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-05 22:18:00

Sokół Nisko mimo gry w osłabieniu, wyrwał punkt Czarnym 1910 Jasło

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Piłkarze Sokoła Nisko zdobyli bardzo cenny punkt w Jaśle. Czarni zaś mogą sobie pluć w brodę, bowiem mimo przewagi, nie udało im się dowieźć prowadzenia.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!  

Czarni 1910 Jasło w sobotę uratowali remis z rezerwami Stali Stalowa Wola i w środę chcieli pójść za ciosem. Sokół Nisko także miał taki plan po sobotnim podziale punktów z drugą drużyną Stali Mielec. Mecz był wyrównany, a oba zespoły miały swoje okazje. Żadna z nich nie znalazła jednak drogi do bramki i do przerwy było 0-0.
 
Najciekawszym momentem pierwszej połowy była zdecydowanie 45. minuta, gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, otrzymał Bartłomiej Idec. Podopieczni Adama Domaradzkiego po zmianie stron grali więc z przewagę jednego zawodnika. Jaślanie chcieli ten fakt wykorzystać i czym prędzej ruszyli do ataku.
 
Czarni prowadzenie objęli w 60. minucie, a na listę strzelców wpisał się Maciej Sowa. Sokół nie chciał łatwo oddawać punktów, choć o jakąkolwiek zdobycz było ciężko. Niżanie jednak pokazali wolę walki i w końcówce wyszarpali "oczko". Autorem bramki na wagę punktu był Patryk Tetlak, który świetnie odnalazł się w polu karnym i skierował piłkę do siatki.
 
 
1-0 Maciej Sowa (60)
1-1 Patryk Tetlak (90)
 

Wyniki meczów 1. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Sokol 2021-05-05 23:02:42 1 1

Nie ma się z czego cieszyć

Jks 2021-05-06 06:53:05 2 3

To była obstrukcja piłki nożnej w wykonaniu czarnych. Trener i kopacze o umiejętnościach klasy O.
# idziemy po swoje JKS, pasuje idealnie do sytuacji.

~anonim 2021-05-06 17:54:42 4 0

Mierny trener żadnych osiągnięć w przygodzie z piłką jedynie Floro robi różnicę ciezko im bedzie sie utrzymać,p o sezonie odejdzie Remut bo w okręgówce gral nie bedzie I wyladuje oby w Pilznie.Tak się się skończy rumakowanie Jasła w czwartej lidze.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij