2021-05-05 22:18:00

Sokół Nisko mimo gry w osłabieniu, wyrwał punkt Czarnym 1910 Jasło

Piłkarze Sokoła Nisko zdobyli bardzo cenny punkt w Jaśle. Czarni zaś mogą sobie pluć w brodę, bowiem mimo przewagi, nie udało im się dowieźć prowadzenia.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Czarni 1910 Jasło w sobotę uratowali remis z rezerwami Stali Stalowa Wola i w środę chcieli pójść za ciosem. Sokół Nisko także miał taki plan po sobotnim podziale punktów z drugą drużyną Stali Mielec. Mecz był wyrównany, a oba zespoły miały swoje okazje. Żadna z nich nie znalazła jednak drogi do bramki i do przerwy było 0-0.

Najciekawszym momentem pierwszej połowy była zdecydowanie 45. minuta, gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, otrzymał Bartłomiej Idec. Podopieczni Adama Domaradzkiego po zmianie stron grali więc z przewagę jednego zawodnika. Jaślanie chcieli ten fakt wykorzystać i czym prędzej ruszyli do ataku.

Czarni prowadzenie objęli w 60. minucie, a na listę strzelców wpisał się Maciej Sowa. Sokół nie chciał łatwo oddawać punktów, choć o jakąkolwiek zdobycz było ciężko. Niżanie jednak pokazali wolę walki i w końcówce wyszarpali "oczko". Autorem bramki na wagę punktu był Patryk Tetlak, który świetnie odnalazł się w polu karnym i skierował piłkę do siatki.

1-0 Maciej Sowa (60)
1-1 Patryk Tetlak (90)