2021-05-05 23:35:00

Rezerwy Stali Mielec lepsze od drugiej drużyny Resovii

W środowe popołudnie doszło do pojedynku rezerw Stali Mielec z drugim zespołem Resovii. Ten zakończył się zwycięstwem "biało-niebieskich", choć "Pasiaki" pokazały pazur.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Środowe starcie lepiej zaczęło się dla rezerw Stali Mielec, które potrzebowały kwadransu by objąć prowadzenie. Gola dla "biało-niebieskich" zdobył Bartosz Bajorek. Przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania bramki numer dwa. Tą udało się znaleźć dziesięć minut później, a do siatki trafił ponownie Bajorek.

Mielczanie w pierwszej odsłonie przeważali i zasłużenie do przerwy prowadzili. Po zmianie stron, drugi zespół Resovii próbował nawiązać walkę z ekipą gości, ale ta bardzo dobrze grała w obronie i nadal było 2-0. Goście w 62. minucie zdobyli trzeciego gola, a jego autorem był Damian Pawłowski. Wydawało się że jest już po meczu, ale "Pasiaki" pokazały pazur.

Rzeszowianie nie mając nic do stracenia, zaczęli coraz odważniej grać i to się opłaciło. Zespół ze stolicy Podkarpacia dystans zmniejszył w 70. minucie, po bramce Szymona Fereta. Warto wspomnieć, że Resovia chwilę wcześnie miała rzut karny, którego nie wykorzystał Bartosz Szymański.

Gospodarze nie zatrzymywali się i po sześciu minutach złapali kontakt, za sprawą Jakuba Wolańskiego. Podopieczni Adama Bukały chcieli powalczyć jeszcze o chociażby punkt. Mielczanie poprawili grę w obronie i do końca nie popełnili już błędu. Miejscowi dwoili się i troili, ale ostatecznie nie udało im się wyciągnąć na 3-3 i to Stal cieszyła się ze zwycięstwa.

0-1 Bartosz Bajorek (15)
0-2 Bartosz Bajorek (25)
0-3 Damian Pawłowski (62)
1-3 Szymon Feret (70)
2-3 Jakub Wolański (74)

Resovia II: Daniel - Czernysz, Kyciński (46. Wolański), Sitek (46. Kalaska), Tolmachov, Szymkiewicz (46. Kojder), Dziubiński (70. Mikrut), Feret, Kiełbasa (46. Ostrowski), Cholewa (60. Sypek), Szymański

Stal II Mielec: Dudek - Bakowski, Lisowski, Błyszko, Maj (62. Kramarz), Wyparło (90. Woś), Pawłowski, Kardyś (80. D. Pyryt), M. Pyryt (65. Czop), Bajorek, Zięba (70. Kron)

Żółte kartki: Szymański - Kramarz, Zięba