2021-04-01 15:07:00

sparing: Wieczysta Kraków - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2

Radosław Majewski (na zdjęciu) strzelił dwie bramki w meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska. (fot. Wieczysta Kraków)
Wieczysta Kraków zremisowała z Wólczanką Wólka Pełkińska 2-2 w meczu kontrolnym. Piłkarze Marcina Wołowca wykorzystywali pauzę w rozgrywkach. Natomiast Wieczysta przygotowuje się do startu rundy wiosennej w Klasie O Kraków.

W kolejnym meczu kontrolnym Wieczystej Kraków padł remis. Tym razem zawodnicy Przemysława Cecherza zremisowali z Wólczanką Wólka Pełkińska. Gospodarze już po dwudziestu minutach prowadzili dwoma bramkami. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Radosław Majewski.

Przed przerwą piłkarze Marcina Wołowca zdołali zdobyć bramkę kontaktową, jej autorem był Mateusz Podstolak. Natomiast w drugiej części meczu Krystian Wrona strzelił gola. Tym samym sparing pomiędzy Wieczystą a Wólczanką zakończył się remisem 2-2.

Wieczysta Kraków - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2 (2-1)

1-0 Radosław Majewski (8)
2-0 Radosław Majewski (20)
2-1 Mateusz Podstolak (37)
2-2 Krystian Wrona (68)