https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-01 12:59:14

Oświadczenie PGE FKS Stali Mielec w sprawie Krzysztofa Sobieraja

fot. Radek Kuśmierz
fot. Radek Kuśmierz
PGE FKS Stal Mielec opublikowała oświadczenie w sprawie Krzysztofa Sobieraja, który miał być asystentem Leszka Ojrzyńskiego. 
 
Krzysztof Sobieraj miał być asystentem Leszka Ojrzyńskiego w PGE FKS Stali Mielec, o całej sprawie pisaliśmy w tekście: "Krzysztof Sobieraj nie będzie pracował w PGE FKS Stali Mielec. Trener: Kieruję sprawę do sądu". Ponadto głos w tej sprawie wcześniej na naszych łamach zabrał prezes klubu, Jacek Klimek: "Nie było umowy z Krzysztofem Sobieraje".
 
Poniżej prezentujemy oświadczenie PGE FKS Stali Mielec w niezmienionej treści:
 
"To nasza ostatnia medialna aktywność w temacie trenera Sobieraja. Cała sprawa najpewniej zakończy się w sądzie, ale my swojego stanowiska nie zmienimy. Obecne władze klubu podkreślają, że w Stali Mielec nie ma i nigdy nie będzie miejsca dla osób skazanych wyrokiem za korupcję. Mamy prawo prowadzić taką politykę i będziemy się jej trzymać. Nieważne, czy wyrok miał miejsce 10, 15 lub 20 lat temu. Przepraszamy naszych Kibiców za całe zamieszanie."

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

p 2021-04-01 21:05:06 3 2

jasne, prawo prawem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie, pawlaki z pis

Trener O 2021-04-02 07:05:36 2 0

Nie wiem dlaczego Pan Trener O sciaga swoich. Jeden to chyba wiecej siedzi na ławce niz gra. Pora sie obudzic i nie patrzec wstecz

1957 2021-04-02 07:58:58 2 0

ResoFia mojo kochano drużyno wygrają dziś ten mecz. Bo najlepszo jesteś Ty resofio no i my kibole ze Cmolasa. Aha i jeszcze jedno. Po co aby kołomentarza dodać to trza te dziołanie pode spodem rozwiązać. Jo był kiełbski z matemy i muszą zawsze na palcach liczyć a nie mam palców tyż wszystkich bo mi cyrkulatka obcięła.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij