https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-20 20:05:00

TEXOM Sokół Sieniawa pokonał rezerwy Korony Kielce, które jednak postawiły trudne warunki

TEXOM Sokół Sieniawa skromnie wygrał z rezerwami Korony Kielce (fot. Patryk Górecki)
TEXOM Sokół Sieniawa skromnie wygrał z rezerwami Korony Kielce (fot. Patryk Górecki)
TEXOM Sokół Sieniawa odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Ryszarda Kuźmy okazali się lepsi od rezerw Korony Kielce, które jednak postawiły trudne warunki.
 
Spotkanie od początku było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje. TEXOM Sokół Sieniawa za wszelką cenę chciał u siebie wygrać, a przybliższył się do tego w 20. minucie. Wtedy podopieczni Ryszarda Kuźmy otrzymali jedenastkę. Tą na bramkę wykorzystał Bartłomiej Purcha, który pewnym strzałem pokonał Marcela Zapytowskiego, byłego gracza Apklan Resovii.
 
Drugi garnitur Korony Kielce czym prędzej ruszył do odrabiania strat, ale "biało-niebiescy" dobrze prezentowali się w defensywie. "Złocisto-krwiści" w 68. minucie mogli doprowadzić do wyrównania, jednak Adrian Belka nie wykorzystał rzutu karnego. Ostatecznie jednak więcej goli nie padło i po końcowym gwizdku to Sokół cieszył się z trzech punktów
 
1-0 Bartłomiej Purcha (20-rzut karny)
 

Wyniki meczów 25. kolejki:

Tabela 3 ligi gr. IV:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij