2021-03-21 14:57:27

Stal Rzeszów w końcu zdobyła trzy punkty! Pokonali Znicz Pruszków

Stal Rzeszów pokonała Znicz Pruszków po golu Ramila Mustafajewa! (fot. Radek Kuśmierz)
Piłkarze Stali Rzeszów w końcu zdobyli trzy punkty z drużyną ze strefy spadkowej eWinner 2 ligi. Podopieczni Daniela Myśliwca pokonali 1-0 Znicz Pruszków. Jedyną bramkę w meczu zdobył 17-letni Ramil Mustafajew.

Piłkarze Stali Rzeszów byli bardzo zmotywowani przed spotkaniem ze Zniczem Pruszków. Od pierwszej minuty to podopieczni Daniela Myśliwca byli częściej przy piłce i to oni prowadzili grę w tym meczu. Najlepszą sytuację w pierwszej połowie do zdobycia gola miał Rafał Maciejewski.

Jednak piłka po jego strzale wylądowała na słupku bramki Piotra Misztala. Do końca pierwszej części gry "Biało-niebiescy" przeważali, ale nie potrafili stowrzyć sobie lepszych okazji.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Jednak na trafienie kibice Stali Rzeszów musieli czekać aż do 85. minuty. Wówczas gola zdobył wprowadzony zaledwie trzy minuty wcześniej na boisko Ramil Mustafajew. Więcej bramek nie padło i mecz zakończył się zwycięstwem rzeszowian 1-0.

Tym samym Stal Rzeszów w końcu pokonała drużynę ze strefy spadkowej eWinner 2 ligi. Po tym zwycięstwie "Biało-niebiescy" wskoczyli na 7. miejsce w tabeli.

1-0 Ramil Mustafajew (85)