2021-03-01 13:35:00

Wisłoka Dębica pokonała Siarkę Tarnobrzeg w meczu 22. kolejki 3 ligi gr. IV (fot. Gotyk/Wisłoka Dębica)
Zobaczcie skrót z meczu Wisłoki Dębica z Siarką Tarnobrzeg. Podopieczni Dariusza Kantora wygrali go 4-1. Spotkanie zostało rozegrane na Euroboisku.

Wisłoka Dębica w meczu 22. kolejki rozegrywek o mistrzostwo 3 ligi gr. IV pokonała Siarkę Tarnobrzeg. Wynik spotkania w 23. minucie otworzył Patryk Zygmunt. Tuż przed przerwą, "Siarkowcy" doprowadzili do wyrównania, a rzut karny pewnie egzekwował Bartosz Sulkowski. Ten sam zawodnik, kilka minut po zmianie stron ujrzał czerwoną kartkę, wobec czego sytuacja gości się skomplikowała.

"Biało-zieloni" ruszyli więc do ataku. Prowadedzie podopieczni Dariusza Kantora odzyskali na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry, a z gola cieszył się Łukasz Siedlik. Ten sam zawodnik 120 sekund później podwyższył na 3-1. Wynik sobotniej potyczki w doliczonym już czasie gry, ustalił Damian Lubera.

1-0 Patryk Zygmunt (23)
1-1 Bartosz Sulkowski (45-rzut karny)
2-1 Łukasz Siedlik (75)
3-1 Łukasz Siedlik (77)
4-1 Damian Lubera (90)

Wisłoka Debica: Libera - Król, Cabała, Kozłowski - Zygmunt (81. Wójcik), Fedan, Prokop (78. Łanucha), Rębisz - Sojda (78. Palonek), Siedlik (81. Pawlak), Kamiński (81. Lubera)

Siarka Tarnobrzeg: Kowal - Orzechowski (46. Kowalik), Józefiak, Bierzało, Sulkowski - Tabor, Duda - Bury (22. Zmarzlik), Rogala (62. Skrzypek), Szołtys (80. D'Apollonio) - Gajewski (46. Bałdyga)