2021-02-28 14:09:00

Sparing: Pogoń Leżajsk - Strug SZiK Tyczyn 3-2

Strug SZiK Tyczyn przegrał z Pogonią Leżajsk (fot. Strug SZiK Tyczyn)
Trwa zimowy okres przygotowawczy do piłkarskiej wiosny. W sobotę Strug SZiK Tyczyn zmierzył w meczu towarzyskim z Pogonią Leżajsk, która rywalizuje w stalowowolskiej okręgówce.

Trwa zimowy okres przygotowawczy do piłkarskiej wiosny. W sobotę Strug SZiK Tyczyn zmierzył w meczu towarzyskim z Pogonią Leżajsk, która rywalizuje w stalowowolskiej okręgówce. Gole w tym spotkaniu padły dopiero po zmianie stron, a wynik w 54. minucie otworzył zawodnik testowany. "Piwosze" nie zamierzali się jednak zatrzymywać i po chwili było już 2-0, a do siatki trafił Dawid Pigan.

Czwarta drużyna stalowowolskiej okręgówki w 77. minucie strzeliła gola numer trzy, a jego autorem był Dominik Drożdżal. Ekipa dowodzona przez Zdzisława Napieracza w końcówce spuściła z tonu, co postanowił wykorzystać lider klasy O Rzeszów. Sześć minut przed końcem spotkania, gola na 3-1 zdobył Łukasz Janik z rzutu karnego.

Strug dostał wiatru w żagle i czym prędzej ruszył do ataku. Ekipa z Tyczyna w 88. minucie złapała kontakt po strzale Sebastiana Korbeckiego. Końcówka zapowiadała się bardzo ciekawie, jednak zespół lidera rzeszowskiej okręgówki nie dał już rady doprowadzić do wyrownania. Pogoń dowiozła prowadzenie do końca i ostatecznie wygrała 3-2.

Pogoń Leżajsk - Strug SZiK Tyczyn 3-2 (0-0)

1-0 Zawodnik testowany (54)
2-0 Dawid Pigan (59)
3-0 Dominik Drożdżal (77)
3-1 Łukasz Janik (84-rzut karny)
3-2 Sebastian Korbecki (88)

Pogoń Leżajsk: Sitek, Ryzhak, A. Drożdżal, Gołda, Pietrycha, Pigan, Misiąg, Tworko, Zawodnik testowany, D. Drożdżal, Stefan oraz Baranowski, R. Drożdżal, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany