https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-28 14:44:00

Kolejna ważna wygrana Miasta Szkła Krosno! Decka Pelplin w pokonanym polu

Miasto Szkła Krosno pokonało na wyjeździe Deckę Pelplin (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno pokonało na wyjeździe Deckę Pelplin (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno wygrało kolejny mecz z rzędu i pewnym krokiem idzie w kierunku play-off. Podopieczni Marcina Radomskiego wygrali z Decką Pelplin.
 
Miasto Szkła Krosno wciąż liczy się w walce o play-off, wobec czego cel na mecz z Decką Pelplin był jasny. Podopieczni Marcina Radomskiego szybko objęli prowadzenie, a następnie wyraźnie odjechali miejscowym, którzy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Goście rozbili swoje, choć zespół z województwa pomorskiego próbował jakoś zniwelować stratę.
 
Zespół z Podkarpacia w końcówce pierwszej kwarty jeszcze mocniej dokręcił śrubę i wygrał 26-14, Krośnianie mieli bardzo dobre humory, lecz nie zamierzali na tym poprzestawać. Decka jednak postawiła się przyjezdnym, których przewaga jednak była cały czas bardzo bezpieczna. Z czasem to jednak Miasto Szkła odskoczyło i na przerwę schodziło prowadząć osiemnastoma punktami.
 
Ekipa dowodzona przez Marcina Radomskiego po zmianie stron pilnowała wyniku, by ten niebezpiecznie nie zmalał i to się udawało. Oba zespóły dzielnie walczyły, jednak goście utrzymali osiemnastopunktową przewagę. Decka w ostatnich dziesięciu minutach postraszyło zespół z Krosna, jednak ten dzięki dobrej zaliczce ostatecznie wygrał cały mecz 91-83, a dobre zawody zaliczył Adam Czujkowski.
 
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 83-91 (14-26, 20-26, 19-19, 30-20)
 
Decka Pelplin: Szymański 13, Sączewski 5, Pietras 6, Dutkiewicz 13, Gonzales, Madray 8, Załucki 10, Dzierżak 6, Burczyk 0, Majewski 8, Kamiński 0, Pawłowski 14
 
Miasto Szkła Krosno: Szczypiński 0, Oczkowicz 17, Ciesielski 12, Czujkowski 25, Krzywdziński 4, Ciechociński 13, Konopatzki 8, Waliciszewski 0, Żmudzki 8, Wieloch 4
 
Sędziowali: Paulina Gajdosz, Marek Januszonek, Krystian Michalski
 
Komisarz: Piotr Trepka

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij