https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-27 22:09:00

Mariusz Pawlak po wygranej z Wólczanką Wólka Pełkińska: Nie byliśmy sobą, ale wygraliśmy z trudnym przeciwnikiem

fot. Jarek Pokrywka
fot. Jarek Pokrywka
Wisła Puławy pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska 1-0. Zobaczcie co po tym starciu powiedział Mariusz Pawlak, opiekun lidera 3 ligi gr. IV.
 
- Jeśli chodzi o całokształt naszej gry to nie jestem zadowolony. Dużo ułatwiliśmy przeciwnikowi w grze ze względu na to, że nie przyjmowaliśmy na siebie odpowiedzialności. Wiele rzeczy dzisiaj nam przeszkadzało. Mój zespoł pracował i chciał to spotkanie wygrać, ale stworzyliśmy sobie bardzo mało sytuacji. Nie będę się usprawiedliwiał boiskiem, piłką czy wiatrem. Nie byliśmy dziś sobą, ale wygraliśmy z trudnym przeciwnikiem. Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Gratuluję zespołowi. Choć zagraliśmy z ostatnich tygodni najsłabsze spotkanie to wygraliśmy. Wiadomo, że przychodzi presja, bo to już liga. Wiemy też w jakim miejscu jesteśmy i każdy będzie się na nas sprężał. Mam nadzieję, że to będzie dla nas lekcja, że musimy więcej - powiedział Mariusz Pawlak, szkoleniowiec Wisły Puławy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij