https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-26 19:24:00

Kadra TEXOM Sokoła Sieniawa na rundę wiosenną sezonu 2020/21!

Oto kadra TEXOM Sokoła Sieniawa na rundę wiosenną sezonu 2020/21 (fot. Grzegorz Kostka)
Oto kadra TEXOM Sokoła Sieniawa na rundę wiosenną sezonu 2020/21 (fot. Grzegorz Kostka)
Zobaczcie jak prezentuje się kadra Texoxm Sokoła Sieniawa na rundę wiosenną sezonu 2020/21 w 3 lidze gr. IV. Czy podopieczni Ryszarda Kuźmy wiosną powalczą o awans do 2 ligi?
 
TEXOM Sokół Sieniawa w sobotę rozpocznie piłkarską wiosnę w 3 lidze gr. IV. Ekipa dowodzona przez Ryszarda Kuźmę zagra na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 13:00. Zespół "biało-niebieskich" z pewnością będzie chciał przynajmniej utrzymać pozycję wicelidera rozgrywek. Zobaczcie jak się prezentuje kadra ekipy z Sieniawy.
 
Zimowy okres przygotowawczy Sokoła był bardzo pracowity. Zespół rozegrał siedem gier kontrolnych. Prócz cieżkiej pracy, były także wzmocnienia. Zespół wzmocnili Adrian Wójcik z Hutnika Kraków, Dominik Ochał ze Stali Stalowa Wola, Paweł Oziębło z JKS-u Jarosław, Jakub Więcek oraz Eryk Kunicki z Jaroty Jarocin. Drużyna nie ustrzeła się jednak ubytków. Sprawdźcie kto opuścił "biało-niebieskich.
 
Wiosną przy Sportowej 1 występować nie będą Michał Kitliński, Dawid Burka oraz Gracjan Kloc. Pierwszy zdecydował się na kontynuowanie kariery w Hutniku Kraków. Burka odszedł do rezerw Wisły Płock, a Kloc wiosną będzie występował w Głogovii Głogów Małopolski, która w nadchodzącej rundzie będzie walczyć o awans do 3 ligi gr. IV.
 
Kadra TEXOM Sokoła Sieniawa na rundę wiosenną sezonu 2020/2021:
 
Bramkarze: Dominik Jakiel, Mateusz Zając
 
Obrońcy: Kacper Drelich, Bartosz Grasza, Patryk Kapuściński, Sebastian Kowalczyk, Jarosław Lis, Damian Skała
 
Pomocnicy: Damian Jędryas, Mateusz Kalin, Krzysztof Kasperkowicz, Eryk Kunicki, Oskar Majda, Dominik Ochał, Paweł Oziębło, Dominik Pikiel, Bartłomiej Purcha, Jakub Więcek
 
Napastnicy: Paweł Hass, Daquan King, Łukasz Mazurek, Adrian Wójcik
 
Sztab szkoleniowy: Ryszard Kuźma (trener), Maciej Nalepa (trener bramkarzy)
 
 
Ruchy kadrowe TEXOM Sokoła Sieniawa (Zima 2021)
 
Przyszli: Adrian Wójcik (Hutnik Kraków), Paweł Oziębło (JKS Jarosław), Jakub Więcek, Dominik Ochał (Stal Stalowa Wola), Eryk Kunicki (Astra Krotoszyn)
 
Odeszli: Michał Kitliński (Hutnik Kraków), Dawid Burka (Wisła II Płock), Gracjan Kloc (Głogovia Głogów Małopolski)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Andrzejek 2021-02-27 17:48:25 0 0

Dlaczego na zdjęciu nie ma burmistrza?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij