https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-26 14:25:00

Dziewięć transferów Wólczanki Wólka Pełkińska w zimowym okienku!

Wólczankę w zimie wzmocniło dziewięciu nowych zawodników (fot. Radosław Kuśmierz)
Wólczankę w zimie wzmocniło dziewięciu nowych zawodników (fot. Radosław Kuśmierz)
Wólczanka Wólka Pełkińska już jutro rozpocznie piłkarską wiosnę. Podopieczni Marcina Wołowca zagrają z Wisłą Puławy. Zobaczcie kto dołączył do ekipy "czarno-czerwonych".
 
Wólczanka Wólka Pełkińska już jutro rozpocznie piłkarską wiosnę. Podopieczni Marcina Wołowca zagrają z Wisłą Puławy. Zobaczcie kto dołączył do ekipy "czarno-czerwonych". Drużynę wzmocniło aż dziewięciu nowych graczy. Część trafiła na zasadzie wypożyczenia, natomiast niektórzy przeszli na zasadzie transferu definitywnego.
 
Większość transferów jest spod znaku czasowego, bowiem w taki sposób do ekipy z Wólki Pełkińskiej trafiło aż siedmiu piłkarzy. Mowa tutaj o Adrianie Skrzyniaku oraz Adrianie Soboniu z PGE Stali Mielec, Kacprze Myszoglądzie i Jakubie Lorku ze Stali Rzeszów, Sebastianie Duczku z Hutnika Warszawa oraz Przemysławie Czado z Legii Warszawa.
 
Ponadto do Wólczanki został wypożyczony Łukasz Konefał ze Stali Stalowa Wola. Jeśli chodzi zaś o transfery definitywne, to na takiej zasadzie do "czarno-czerwonych" trafili Dawid Wach z Legii Warszawa oraz Kacper Halczak z pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Najważniejsza zmiana dokonała się jednak na stanowisku trenera, bowiem Daniela Myśliwca zastąpił Marcin Wołowiec.
 
Drużyna z Wólki Pełkińskiej nie ustrzegła się także ubytków. Trzeciolgiowca opuścili Jakub Szczypek, Przemysław Pęksa, Mateusz Kocur oraz Oskar Kubik. Pierwsza dwójka wiosną będzie występowała w drugoligowej Stali Rzeszów. Kocur zagra Orle Przeworsk, zaś Kubik przeniesie się do Rakowa Częstochowa.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

M 2021-02-27 11:27:16 0 2

Kapusta Pełkińska do boju (gnoju)! Z Wisłą 0-3

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij