https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-26 21:53:00

Radosław Mroczkowski po zwycięstwie na inaugurację: Dla nas każdy mecz jest jak o Mistrzostwo Świata

fot. Resovia TV
fot. Resovia TV
Piłkarze Apklan Resovii wygrali z Puszczą Niepołomice 2-1. Zobaczcie jak ten pojedynek podsumował Radosław Mroczkowski, opiekun "Pasiaków".
 
- To było trudne spotkanie, ale zwycięskie. Cieszymy się, że możemy dopisać trzy punkty. Było bardzo dużo bezpośredniej gry i kontaktu. Jednak warto dodać, że graliśmy z drużyną, która ma już za sobą mecz o stawkę. My mamy swoje cele i takich meczów jak dziś to potrzebujemy kilkanaście, żebyśmy mogli bardziej się uśmiechnąć - powiedział Radosław Mroczkowski po zwycięstwie nad Puszczą Niepołomice.
 
- Na razie sytuacja jest taka, że każdy kolejny mecz to jest dla nas mecz o Mistrzostwo Świata i jeszcze więcej. Będziemy w tym kierunku patrzeć i to nas będzie interesowało. Liczy się dla nas tu i teraz - dodaje opiekun Apklan Resovii.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

Do antypejsovia 2021-02-27 11:33:08 8 0

Jeżeli Resovia jest osiedlowym klubikiem to gdzie wy jesteście zardzewiali towarzysze?
Przeciętna drugoligową ekipka a jej upośledzony kibic wylewa swoje zale na necie
W Rzeszowie bez zmiany RESOVIA PANY!

Do antypejsovia 2021-02-27 08:52:30 3 2

To co twoja stara robi dobrze to mistrzostwo swiata

~anonim 2021-02-27 08:53:10 0 8

FRED FLINSTON sam ma świadomość jak słaby mecz zagrała Resovia i że spadek jest prawie pewny.

Antypejsovia 2021-02-27 10:28:55 3 9

Widzę, że w pejsovii nowy rabin na grubo wjeżdża ze swoim stand-upem. Nawet garba nie wygadywał takich fanaberii. Śmiali się z naszych marzeń o lidze mistrzów, a oni chcą grać o mistrzostwo świata. Mroczek od czasu przejścia na judaizm i regularnego czytania tory trochę żyje w innej świadomości. Zresztą cały ten osiedlowy hebrrajski klubik założony przez klejmana w 1910 to jeden wielki stan umysłu.

Do antypejsovia 2021-02-27 11:33:08 8 0

Jeżeli Resovia jest osiedlowym klubikiem to gdzie wy jesteście zardzewiali towarzysze?
Przeciętna drugoligową ekipka a jej upośledzony kibic wylewa swoje zale na necie
W Rzeszowie bez zmiany RESOVIA PANY!

~anonim 2021-02-28 13:06:32 0 0

TY ANTY.. pajacu , słyszałem że twój dziadek nazwisko po wojnie zmienił...

Antypejsovia 2021-03-01 08:42:08 0 0

Ej chłopaki, a w której lidze my gramy?? Pytałem się pod artykułami o nalepszym żydowski klubie sportowym poza ojczyzną, czyli o naszej Stali Rzeszów, ale tam hula wiatr. Nikt mi nie chce odpowiedzieć za to pod komentarzami o Resovii, tym wstrętnym, bo polskim klubem, to nas jest od groma. I mamy ludzi z gminy Pejsów, i lidzi z gminy Gejsów, trochę też z Nowego miasta. Wię tu już pewnie mi odpowiedzie. W KTÓREJ LIDZE GRA ŻYDOWSKI KLUB SPORTOWY STAL RZESZÓW??? Bo że Resovia w I, to wiemy doskonale, w końcu tak ostro komentujemy, że doskonale wiemy co się u nich dzieje. Prawie tyle samo, co rodowity Rzeszowianin, prawie tyle samo, co ci Polacy z Rzeszowa i okolic. Ale naszym celem nie jest wiedzieć tyle damo, bo runie nasz stalowski, żydowski światopogląd o ich i naszym klubie... Dobra. Nie zmieniam tematu. To z kim nasza żydowska Stal RZeszów gra najbliższy mecz? Wiem, że na pewno nie z Górnikiem Łęczna, bo Resovia z nimi gra, czyli Górnik musi też grać w I lidze (o i to jest przykład na dyskryminacje naszego żydowskiego klubu. Dziwnym trafem Górnik obok Resovii, to polskie kluby, które awansowały do I ligi, a żydowska Stal nie. Przypadek?? Nie sądzę...)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij