https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-22 10:43:00

Kadra KS-u Wiązownica na rundę wiosenną sezonu 2020/21

Oto kadra KS-u Wiązownica na rundę wiosenną sezonu 2020/2021 (fot. KS Wiązownica)
Oto kadra KS-u Wiązownica na rundę wiosenną sezonu 2020/2021 (fot. KS Wiązownica)
Zobaczcie jak prezentuje się kadra KS-u Wiązownica na rundę wiosenną sezonu 2020/21 w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Jacka Piszcza w nadchodzącej rundzie powalczą o utrzymanie.
 
KS Wiązownica już w najbliższą sobotę rozpocznie piłkarską wiosnę. Ekipa dowodzona przez Jacka Piszczka zagra na wyjeździe z Hetmanem Zamość, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 14:00. Zespół "czerwono-białych" w nadchodzącej rundzie powalczy o utrzymanie w 3 lidze gr. IV. Zobaczcie jak się prezentuje kadra beniaminka!
 
Zimowy okres przygotowawczy ekipy z Wiązownicy jest bardzo pracowity. Zespół rozegrał dotychczas sześć gier kontrolnych. "Czerwono-biali" w planach mają jeszcze jeden sparing, który odbędzie się w wtorek o godzinie 13, a rywalem beniaminka będzie Wólczanka Wólka Pełkińska. Prócz cieżkiej pracy, były także wzmocnienia. Sprawdźcie kto wzmocnił ekipę dowodzoną przez Jacka Piszczka.
 
Nowymi zawodnikami KS-u Wiązownica zostali Mirosław Kmiotek z Wisły SandomierzGrzegorz Janiczak z Podhala Nowy Targ, Michał Zając z Puszczy Niepołomice oraz Wojciech Trochim z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Aktywny był beniaminek na rynku transferowym. Zespół jednak nie ustrzegł się ubytków.
 
Wiosną w ekipie "czerwono-białych" występować nie będą Sebastian Dziedzic, Jakub Szafar, Konrad Buć, Bartosz Walków, Jakub Janik, Valerij Sokolenko oraz Jakub Bałanda. Dziedzic będzie kontynuował karierę za granicą, natomiast Buć i Sokolenko zostali wypożyczeni do SPEC Stali Łańcut.
 
Szafar w nadchodzącej rundzie będzie grał w Wisłoku Wiśniowa, zaś Bałanda w KS-ie Szówsko. Nie jest znana przyszłość Bartosza Walkowa, który jesienią grał w WATKEM Koronie Rzeszów. Jeśli chodzi natomiast o Jakuba Janika, to ten w zimie przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do drugoligowej Garbarni Kraków.
 
Kadra KS-u Wiązownica na rundę wiosenną sezonu 2020/2021:
 
Bramkarze: Arkadiusz Słysz, Arkadiusz Cynar
 
Obrońcy: Hubert Kasia, Arkadiusz Staszczak, Bartłomiej Gliniak, Jan Mac, Michał Zając, Krzysztof Telega, Kamil Bentkowski
 
Pomocnicy: Mateusz Lorenc, Mirosław Kmiotek, Grzegorz Janiczak, Arkadiusz Kasia, Rafał Michalik, Arkadiusz Gil, Konrad Kumor
 
Napastnicy: Patryk Róg, Kacper Rop, Wojciech Trochim, Kacper Wydra
 
Sztab szkoleniowy: Jacek Piszczek (trener), Marcin Laska (asystent)
 
 
Ruchy kadrowe KS-u Wiązownica (Zima 2021)
 
Przyszli: Mirosław Kmiotek (Wisła Sandomierz), Grzegorz Janiczak (Podhale Nowy Targ), Michał Zając (Puszcza Niepołomice), Wojciech Trochim (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
 
Odeszli: Sebastian Dziedzic, Jakub Szafar (Wisłok Wiśniowa), Konrad Buć (SPEC Stal Łańcut), Bartosz Walków, Jakub Janik (Garbarnia Kraków), Valerij Sokolenko (SPEC Stal Łańcut), Jakub Bałanda (KS Szówsko),

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij