https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-21 18:59:00

Wojciech Błyszko, Szymon Stasik oraz Martin Sus znaleźli się na liście transferowej PGE Stali Mielec

Wojciech Błyszko znalazł się na liście transferowej PGE Stali Mielec (fot. Robert Skalski)
Wojciech Błyszko znalazł się na liście transferowej PGE Stali Mielec (fot. Robert Skalski)
PGE Stal Mielec ogłosiła na łamach oficjalnej strony internetowej listę transferową. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Wojciech Błyszko, Szymon Stasik i Martin Sus.
 
PGE Stal Mielec ogłosiła na łamach oficjalnej strony internetowej listę transferową. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Wojciech Błyszko, Szymon Stasik i Martin Sus. Najwięcej spotkań w trwającym sezonie uzbierał Sus, który na swoim koncie ma sześć spotkań w PKO Ekstraklasie oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski. Jaki dorobek ma pozostała dwójka?
 
Stasik uzbierał cztery mecze w piłkarskiej elicie, natomiast Błyszko trzy na najwyższym piłkarskim szczeblu w Polsce oraz jedno w krajowym pucharze. Sus ma 30 lat i jest obrońcą. Zawodnik jest wychowankiem FK Ricany. Kolejnym krokiem w karierze defensora były przenosiny do Slavii PragaPonadto grał także w Sparcie PragaSK KladnoFC Vlasim1. FK PribramSlovanie LiberecBaniku OstravaMladzie Boleslav SKF Sered oraz Slezsky FC Opawa.
 
Stasik natomiast ma 22 lata i występuje na pozycji obrońcy. Jego pierwszym klubem był Strzelec Frysztak, a ponadto reprezentował także barwy AP Profi Zielonki oraz Piasta Żmigród. Jeśli chodzi zaś o Wojciecha Błyszko, to ten pierwsze krki stawiał w Światowidzie Łobez, a także był związany z Pogonią Szczecin, Bałtykiem KoszalinBraunschweiger TSV Eintracht 1895, Blękitnymi Stargard oraz Jagiellonią Białystok.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij