https://www.dikyspray.pl/


2021-01-25 15:29:00

Patryk Rojek przebywa na testach w Orlętach Radzyń Podlaski

Patryk Rojek (na zdjęciu, z prawej) jest testowany przez Orlęta Radzyń Podlaski (fot. Radosław Kuśmierz)
Patryk Rojek (na zdjęciu, z prawej) jest testowany przez Orlęta Radzyń Podlaski (fot. Radosław Kuśmierz)
Patryk Rojek przebywa na testach w trzecioligowych Orlętach Radzyń Podlaski. 21-letni bramkach w rundzie jesiennej znajdował się w kadrze Górnika Łęczna, beniaminka Fortuna 1 ligi.
 
Patryk Rojek jest testowany przez trzeciolgiowe Orlęta Radzyń Podlaski. 21-letni bramkarz ostatnio znajdował się w szerokiej kadrze Górnika Łęczna, beniaminka Fortuna 1 ligi. W rundzie jesiennej nie rozegrał jednak meczu ligowego ani pucharowego. Golkiper jest wychowankiem ekipy zielono-czarnych, gdzie spędził niemal całą karierę, z przerwami na wypożyczenia do Tomasovii Tomaszów Lubelski i Motoru Lublin.
 
To jednak nie koniec ruchów w ekipie z Radzynia Podlaskiego. Blisko gry w Orlętach, jak informuje ofiicjalny serwis klubowy, jest także Daniel Kleber z Huraganu Międzyrzec Podlaski. Wiosną w zespole z województwa lubelskiego nie zagra natomiast testowany Szymon Łukasiewicz z Orląt Łuków. Co jeszcze słychać u biało-zielonych? Z powodu kontuzji nie trenują Mateusz Chyła oraz Patryk Szymala. Arkadiusz Korolczuk trafi najprawdopodobniej na półroczne wypożyczenie. Wciąż zaś niejasna jest przyszłość Arkadiusza Kota.
 

Wysoka wygrana z Huragan Międzyrzec Podlaski Zwycięstwem 4-0 (1-0) zakończył się drugi tegoroczny sparing Orląt....

Opublikowany przez Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski Sobota, 23 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij