https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-24 21:02:00

Eurobud JKS Jarosław przegrał z KPR-em Kobierzyce

Eurobud JKS Jarosław przegrał z KPR-em Kobierzyce (fot. Patryk Górecki)
Eurobud JKS Jarosław przegrał z KPR-em Kobierzyce (fot. Patryk Górecki)
Eurobud JKS Jarosław mimo prowadzenia przez większą część meczu, ostatecznie przegrał z KPR-em Kobierzyce. Zabójcza końcówka przyjezdnych.
 
"Czarno-niebieskie" od pierwszego gwizdka postawiły ekipie wiceliderek twarde warunki. Inaugurującą bramkę w drugiej minucie meczu zdobyła Aleksandra Zimny z Eurobud JKS-u Jarosław. Trzy kolejne akcje, po utracie piłki przez Kobierki, również należały do zespołu miejscowych. Serię w 6. minucie przerwała Karolina Mokrzka.
 
W 8. minucie ekipa KPR-u Kobierzyce, po dwóch udanych akcjach Kingi Jakubowskiej traciła już tylko jedną bramkę. Po trafieniu Aleksandry Zimny i rzucie karnym wykonywanym przez Sylwię Matuszczyk, prowadzenie gospodyń znów wzrosło. Przy stanie 7-4 swoje podopieczne przywołała Edyta Majdzińska.
 
Po przerwie miejscowe spisywały się na boisku jeszcze lepiej, zarówno w obronie jak i w ataku. W 19. minucie wygrywały aż siedmioma bramkami. Do tak wysokiego prowadzenia przyczyniło się także kilka świetnych obron Karoliny Szczurek. Kobierki wyprowadziły punktową akcję dopiero w 24. minucie. Od tego momentu ich gra zdecydowanie się poprawiła.
 
Zawodniczki z Kobierzyc zdołały odrobić kilka punktów, ale to gospodynie zeszły na przerwę po pierwszej połowie w momencie, gdy tablica wyników wskazywała wynik 15-9. Zmotywowane Kobierki dobrze weszły w drugą częśc meczu i w ciągu kilkudziesięciu sekund odrobiły aż cztery bramki. Dobrą passę przyjezdnych przerwała Aleksandra Zimny.
 
Seria błędów jarosławskiego zespołu i dobra gra w obronie przyjezdnych spowodowała, że do 40. minuty "czarno-niebieskie" straciły niemal całą przewagę. Rzut karny w wykonaniu Aleksandry Zimny dał szczypiornistkom z Jarosławia wyczekiwany dziewiętnasty punkt. Tuż po niej, rzutem z koła popisała się Valentina Nestsiaruk. W 45. minucie gospodyniom udało się wyjść na czteropunktowe prowadzenie.
 
W ciągu dwóch minut Eurobud JKS Jarosław stracił jednak dwie bramki. Rzut Kingi Jakubowskiej w 51. minucie wyrównał stan meczu. Po akcji Andeli Ivanovic, ekipa z Kobierzyc wyszła na pierwsze w meczu prowadzenie. Cztery minuty przed końcowym gwizdkiem Kobierki wypracowały sobie dwupunktową przewagę, którą utrzymały już do końca spotkania.
 
Eurobud JKS Jarosław - KPR Kobierzyce 24-26 (15-9)
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Ciąćka  – Matuszczyk 7, Nestsiaruk 4, Pietras 1, Zimny 9, Kozimur 3, Guziewicz, Mikosz, Strózik, Parandii
 
KPR Kobierzyce: Zima, Kowalczyk – Jakubowska 11, Mokrzka, Ilnicka 3, Buklarewicz 1, Janas 5, Wiertelak 2, Ivanović 1, Wicik 1, Michalak 1, Kucharska, Kuriata, Ważna, Koprowska, Despodovska

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Art 2021-01-24 22:48:00 0 0

Bardzo dobra gra.Ile można grać na pełnych obrotach. Krótka ławka. Brak dzienniczek.

Art 2021-01-24 22:59:37 0 0

Brak dzienniczek.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij