2021-01-25 09:20:00

Bartosz Mroczek oraz Sebastian Plesz odchodzą z Avii Świdnik! Niedługo klub ogłosi dwa transfery?

Bartosz Mroczek (na zdjęciu, z lewej) w rundzie wiosennej nie będzie występował w Avii Świdnik (fot. Avia Świdnik)
Bartosz Mroczek (na zdjęciu, z lewej) w rundzie wiosennej nie będzie występował w Avii Świdnik (fot. Avia Świdnik)
Bartosz Mroczek oraz Sebastian Plesz w rundzie wiosennej nie będą reprezentować barw Avii Świdnik. Pierwszy zagra na Mazowszu, zaś drugi zagra szczebel niżej. To nie koniec wieści z ekipy żółto-niebiesckich. Do zespołu mogą dołączyć nowi zawodnicy.
 
Bartosz Mroczek oraz Sebastian Plesz w rundzie wiosennej nie będą występować w trzecioligowej Avii Świdnik. Pierwszy, jak informuje oficjalna strona żółto-niebieskich, postanowił wrócić w rodzinne strony i związał się z występującą w 3 lidze gr. I Legionovią Legionowo. Plesz natomiast kontynuować karierę będzie w Świdniczance Świdnik Mały, która gra w 4 lidze lubelskiej.
 
To jednak nie koniec wieści na temat ekipy ze Sportowej 2. Jak informuje portal dziennikwschodni.pl, do zespołu dowodzonego przez Łukasza Mierzejewskiego mogą dołączyć Piotr Pacek z Włodawianki Włodawa oraz Cezary Zdunek z rezerw Górnika Łęczna. Ponadto jak czytamy na stronie portalu, w drużynie nadal będzie prawdopodobnie występował Paweł Uliczny, który niedawno był testowany przez pierwszoligową Puszczę Niepołomice.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Menadżer 2021-01-26 13:29:15 0 0

O odejściu Mroczka i Plesza było wiadomo nie od dziś. Dzieje się czemu Avia nie walczy o sprowadzenie Filipa Michałowa z Lewartu Lubartów lub Jakuba Szuty z Tomasovii Tomaszów Lubelski. W chwili obecnej są to dwaj piłkarze którzy dysponują największym potencjale w regionie lubelskim. Myślę że już teraz Szuta powinien grać o szczebel wyżej jeśli poważnie myśli o karierze piłkarza.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij