https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-25 08:42:39

LVBET Opinie: kursy, płatności, bonusy, wady i zalety

Podobne tematy zakłady bukmacherskie
Sprawdź jakie mamy o zakładach bukmacherskich LVBET opinie. Przyjrzeliśmy się ofercie, kursom bukmacherskim. Analizujemy także metody płatności oraz bonusy.
 
Zanim wejdziesz do gry, sprawdź o LVBET opinie! Poznaj wady i zalety bukmachera.

LVBET opinie o dostępnych sportach i rynkach bukmacherskich

Bukmacher LVBET koncentruje się na zakładach sportowych, ale w ofercie ma także całkiem nieźle rozbudowane zakłady na esport. Wybór dyscyplin nie jest może najwyższy na polskim rynku bukmacherskim, ale w ofercie znalazły się wszystkie najważniejsze sporty plus kilka nieco mniej popularnych dyscyplin.

Imponuje za to liczba rynków bukmacherskich. Mowa zwłaszcza o piłce nożnej i tenisie ziemnym, do których LVBET przykłada szczególną uwagę. Na najpopularniejsze wydarzenia dnia w ofercie bukmachera można stawiać nawet ponad 200 różnych zakładów. Jest też kilka wydarzeń kombinowanych, jak na przykład zwycięzca meczu + liczba bramek czy inne połączenia.

Czy LVBET ma dobre kursy bukmacherskie i czy narzuca jakieś limity?

Kursy bukmacherskie to zagadnienie dość szerokie i aby wyrobić sobie o LVBET opinie, najpierw trzeba się im dogłębnie przyjrzeć. My to zrobiliśmy. Z naszej analizy wyszło, że kursy LVBET oscylują w granicach średniej rynkowej. Średnia marża na najważniejsze rynki, najciekawszych wydarzeń waha się od 3% do 6%. Same kursy bukmacherskie są dość przyjazne dla graczy, bo da się zauważyć pewną zależność - im rynek popularniejszym - tym prowizja jest niższa. Jeśli więc obstawiasz na zwycięzcę meczu czy liczbę bramek/setów/punktów powinieneś być zadowolony.

Maksymalna stawka na jednym kuponie w LVBET “kręci” się w okolicach 50 tysięcy złotych. Jest ona zależna od tego, z jak bardzo prestiżowym wydarzeniem masz do czynienia. W niższych ligach czy na zakładach, gdzie istnieje podejrzenie o pranie brudnych pieniędzy, stawki są czasem limitowane do okolic 10 czy nawet 5 tysięcy złotych.

Pisząc o LVBET opinie nie możemy pominąć też zapisu w regulaminie bukmachera, mówiącego o maksymalnej wygranej na jednym kuponie. Może ona wynieść 300 000 złotych. Z kolei dobowy kapitał do natychmiastowych wypłat wynosi 100 000 złotych.

Czy bonusy na start i promocje terminowe mogą się podobać?

Jak wygląda w LVBET bonus? Opinie graczy są podzielone. Z jednej strony, łączna suma bonusów na start może wynieść aż 3353 zł, ale w przypadku dwóch bonusów od depozytu, warunki są nieco zawiłe.

Kwota 3353 zł została podzielona na cztery bonusy. Dwa z nich to podwojenia wpłaty, jeden cashback a dodatkowo otrzymać możesz także bonus bez depozytu.

W przypadku bonusów od depozytu mówimy o kwocie 2000 zł przy pierwszej i 1000 zł przy drugiej wpłacie. Oba bonusy przyznawane są nie jako stricte środki pieniężne lecz jako mnożnik kursu na kuponie promocyjnym. Oznacza to, że Twoja potencjalna wygrana zostanie pomnożona dokładnie tak, jakbyś otrzymał 2000 zł i 1000 zł. Trzeba się jednak dobrze przyjrzeć, aby to wszystko “ogarnąć”.

Bonus 333 zł to z kolei cashback, który wróci na Twoje konto za przegrany zakład, a 20 zł możesz zgarnąć bez depozytu - pod warunkiem, że dokonasz pełnej rejestracji z potwierdzeniem swojej tożsamości.

Reasumując, pomimo skomplikowanych warunków bonusów depozytowych, to może się podobać w LVBET bonus powitalny. Opinie graczy są w tej kwestii jednoznaczne.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie LVBET (FAQ)

Opisując o bukmacherze LVBET opinie, nie sposób pominąć także najczęściej zadawanych pytań. Większość z nich powinna rozwiać Twoje wątpliwości, jeśli oczywiście takowe masz.

Czy LVBET to legalny i zaufany bukmacher?

Tak, bukmacher LVBET posiada licencję Ministerstwa Finansów. Gra u niego jest legalna i bezpieczna. Świadczą o tym także odnośnie LVBET opinie graczy.

Jak otrzymać w LVBET bonus na start?

Zarejestruj się u bukmachera i spełnij warunki promocyjne. Czeka na Ciebie 3353 zł w tym 20 zł bez depozytu za weryfikację tożsamości.

Czy mogę wypłacić bonus?

Każdy bonus posiada określone warunki obrotu. Musisz je spełnić przed wypłatą.

Co oznacza w LVBET konto tymczasowe?

Konto tymczasowe to takie bez weryfikacji Twoich dokumentów. Możesz na nim grać do łącznej sumy stawek 5200 zł oraz nie wypłacisz wygranych, dopóki nie prześlesz skanów dowodu osobistego lub paszportu. Nie ma limitu czasowego dla konta tymczasowego.

Gdzie znaleźć do LVBET kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny znajdziesz na naszej stronie. Wprowadzasz go podczas rejestracji swojego konta.

Jaki jest minimalny depozyt do LVBET?

Minimalna wpłata to 10 złotych.

Jaka jest minimalna wypłata z LVBET?

Minimalna wypłata to 25 złotych.

Jakie sporty obstawię w LVBET?

W LVBET znajdziesz zakłady sportowe przedmeczowe oraz na żywo na wszystkie najważniejsze dyscypliny.

Co ciekawego oferuje jeszcze bukmacher LVBET?

Przyjrzeliśmy się jeszcze dokładniej, jakie mają o LVBET opinie klienci bukmachera i połączyliśmy je wraz z naszą analizą, aby pokazać Ci jak najbardziej dokładnie, jak wyglądają zakłady u tego bukmachera.

Wrażenia odnośnie przejrzystości i intuicyjności LVBET

Strona bukmachera LVBET choć na pierwszy rzut oka, ze względu na ciemną kolorystykę wydaje się być mroczna, to jest jednak bardzo przyjazna i intuicyjna. Z łatwością odnajdziesz na niej wszystkie interesujące Ciebie zakładki, a dodatkowo w swojej ofercie bukmacher “wykłada” na wierzch najciekawsze mecze.

Jak wyglądają zakłady na żywo u bukmachera LVBET?

Na żywo możesz obstawiać wszystkie wydarzenia z oferty przedmeczowej, a zobaczysz także dodatkowe rynki (jak np. co wydarzy się następne czy wynik meczu od obecnego stanu gry). Platforma na żywo wygląda dobrze, kursy zmieniają się płynnie, a zakłady przyjmowane są maksymalnie w ciągu 2-3 sekund.

Transmisje wideo na stronie i w aplikacji bukmachera

Pewnie ciekawi Cię też to, jakie mają zakłady bukmacherskie online LVBET opinie graczy o transmisjach. Trochę nijakie. Legalny bukmacher dopiero co raczkuje w kwestii streamingu. W tej chwili dziennie dostępnych jest od kilku do kilkunastu streamów i to głównie z esportu. Czekamy na prawdziwy sport.

LVBET aplikacja mobilna, co o niej musisz wiedzieć?

Zarówno aplikacja oraz strona mobilna zostały dobrze dopasowane pod urządzenia mobilne, typu smartfon czy tablet. Dlatego też może podobać się intuicyjność i funkcjonalność obu tych platform. Zrobisz w nich wszystko to, co na stronie głównej bukmachera. O aplikacji LVBET opinie są dobre. Gracze doceniają, że została idealnie skrojona pod sprzęty mobilne.

Najlepsze funkcje, jakie możesz znaleźć na stronie LVBET

Skoro znasz już o LVBET opinie, to pora przyjrzeć się funkcjom, które przyciągają szczególną uwagę graczy.
 
  1. LV TYPER - możesz obstawiać mecze i wygrywać nagrody pieniężne.
  2. Cash out - zamknij wcześniej kupon i weź w garść pewną kasę.
  3. Match tracker - podglądaj na żywo, co dzieje się na boisku wraz ze statystykami.
  4. Gruby Kupon - nawet 20% wyższe wygrane na kuponach akumulowanych z określoną min. liczbą zdarzeń.
  5. RapidPay - szybki system płatności zarówno dla wpłat, jak i wypłat. Gwarantuje błyskawiczne depozyty i wypłatę nawet w ciągu 5 minut.

O czym powinieneś pamiętać? Poznaj wady i zalety LVBET

Czym byłyby o LVBET opinie, jeśli nie wymienilibyśmy największych zalet, a także kilku wad bukmachera. Rzuć okiem, co wynotowaliśmy.
 
LVBET zalety LVBET wady
Duże kwoty i ilość bonusów powitalnych Mała liczba transmisji wideo
Duży wybór rynków bukmacherskich Brak aplikacji dla systemu Windows Phone
Sprawnie działający cash out Nieco mroczny wygląd strony głównej
Ciekawe akcje promocyjne Brak obsługi klienta przez telefon

LVBET opinie: dobry czy zły bukmacher? Zobacz!

Dość sporo rozpisaliśmy się o LVBET. Opinie graczy, nasze oceny - na czynniki pierwsze rozłożyliśmy wszystko to, na co powinien zwrócić każdy fan zakładów bukmacherskich. Jak widzisz, LVBET ma sporo zalet, ale też kilka minusów. Niemniej jednak, zalety nakrywają czapką wszystkie niedoskonałości.

Dobre bonusy na start, spory wybór zakładów i rynków, konkurencyjne kursy, świetna aplikacja mobilna - to wszystko może się podobać. Nosem pokręcisz za to, jeśli jesteś fanem transmisji wideo na żywo, bo tych w LVBET, póki co, jak na lekarstwo. Niemniej jednak rekomendujemy LVBET jako dobrego bukmachera, zarejestruj się, a na pewno nie pożałujesz!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij