https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-01-24 10:14:00

Jaromir Wieprzęć, trener Stali Stalowa Wola: Mecz się odbył i przede wszystkim nie było kontuzji

Jaromir Wieprzęć podsumował mecz ze Stalą Kraśnik (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Jaromir Wieprzęć podsumował mecz ze Stalą Kraśnik (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Stal Stalowa Wola wczoraj rozegrała pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem "zielono-czarnych" była Stal Kraśnik, która wygrała 1-0. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił Jaromir Wieprzęć, opiekun "Stalówki". 
 
-Co tu podsumowywać, to był pierwszy sparing. No, odbył się. Trzeba być zadowolonym, że przede wszystkim bez kontuzji, bo zawodnicy mieli ciężki tydzień. Nie będziemy tłumaczyć jednak naszej gry ciężkim tygodniem pracy. Rozegrali, straliśmy się zrobić to tak, żeby każdy zagrał te 40-60 minut, do tego też mecz troszeczkę inny, bo nie dwie połówki a trzy tercje po 40 minut - powiedział Jaromir Wieprzęć po sparingu ze Stalą Kraśnik.
 
-Udało się, każdy zagrał około 40-60 minut. Tak jak mówiłem na wstepie, bez kontuzji. Trochę było tych zawodników testowanych, a więc to też nie pomagało w tej naszej płynnej grze, ale nie będziemy usprawiedliwiać tego. Jeszcze raz powtórze, mecz się odbył i to tyle można powiedzieć - dodał szkoleniowiec Stali Stalowa Wola.
 
-Nadal ciężka praca nas czeka. Chłopcy mają niedzielę wolną, ale od poniedziałku znowu zaczynamy. W środę kolejna gra kontrolna z Wólczanką, a potem w sobotę dwa mecze, z Wisłą Sandomierz i z KS-em Wiązownica - zakończył opiekun "zielono-czarnych".
 
Pełny zapis wypowiedzi opiekuna Stali Stalowa Wola po meczu ze Stalą Kraśnik jest dostępny poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Jdjdjhd 2021-01-24 12:53:13 7 3

Masło maślane. Nagadał się, a nic z tego nie wynika... Normalnie to powinien powiedzieć kto był testowany i czy dostanie kolejne szanse...

Kibic 2021-01-24 12:04:27 4 3

Śmieszny gosc jestes aż żal

Jdjdjhd 2021-01-24 12:53:13 7 3

Masło maślane. Nagadał się, a nic z tego nie wynika... Normalnie to powinien powiedzieć kto był testowany i czy dostanie kolejne szanse...

Rz 2021-01-24 20:29:53 2 2

Brak wiary i chyba to zespol poczuje . Szydełko był z poza Stalowej a mial więcej wiary. Szkoda ale życzę stalowej jak najlepiej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij