https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-16 20:32:00

Sławomir Majak został nowym trenerem Siarki Tarnobrzeg

Sławomir Majak (na zdjęciu, z prawej) został nowym trenerem Siarki Tarnobrzeg (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Sławomir Majak (na zdjęciu, z prawej) został nowym trenerem Siarki Tarnobrzeg (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Siarka Tarnobrzeg ogłosiła nazwisko nowego szkoleniowca. Trzecioligowca w rundzie wiosennej będzie prowadził Sławomir Majak. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Opalińskiego.
 
Sławomir Majak został nowym opiekunem Siarki Tarnobrzeg. 51-letni szkoleniowiec dziś parafował podpis pod półtoraroczną umową, która zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok. Nowy trener zielono-czarno-żółtych zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Opalińskiego. Jego zadaniem będzie poprawienie miejsca "Siarkowców" w tabeli 3 ligi gr. IV oraz w tabeli Pro Junior System.
 
Nowy opiekun Siarki jest byłym reprezentantem Polski. W kadrze zagrał w 22 meczach. Występował również na boiskach Ekstraklasy. W 2005 roku rozpoczął karierę trenerską w RKS Radomsko. Od tamtej pory prowadził szesnaście klubów. Były to m.in. Concordia Piotrków Trybunalski, KKS Kalisz, Sokół Ostróda, Lechia Tomaszów Mazowiecki.
 
Majak w poprzednim sezonie był opiekunem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Wówczas w trakcie rundy zastąpił Marcina Wróbla. Jednak po zakończeniu rundy działacze pomarańczowo-czarnych zdecydowali, że umowa nie zostanie przedłużona.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij