http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-12-16 17:21:00

KS Wiązownica ogłosił listę transferową! Znalazło się na niej pięciu graczy

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
KS Wiązownica za pośrednictwem facebooka ogłosił listę transferową. Wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy, otrzymało pięciu zawodników.
 
KS Wiązownica ogłosił w dniu dzisiejszym listę transferową, czyli listę zawodników, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Znalazło się na niej pięciu zawodników. W tym gronie znaleźli się Sebastian Dziedzic, Jakub Szafar, Konrad Buć, Jakub Bałanda oraz Bartosz Walków. Jak czytamy, lista może zostać powiększona o kolejnych zawodników.
 
W trwających rozgrywkach, najwięcej meczów ligowych, konkretnie 15, rozegrał Jakub Szafar. Jedno spotkanie mniej na swoim koncie, ma Konrad Buć, który dodatkowo zdobył jednego gola. Podium występów zamyka Jakub Bałanda, który sześciokrotnie pojawiał się na murawie. Jak to natomiast wygląda u innych?
 
Sebastian Dziedzić pięciokrotnie meldował się na boisku oraz dołożył jedną bramkę, a Bartosz Walków był wypożyczony do Watkem Korony Rzeszów. Jak informuje oficjalny fanpage beniaminka 3 ligi gr. IV, zainteresowane kluby zawodnikami, proszone sąkontakt poprzez e-mail: ernest.kasia@vp.pl lub na numer telefonu: 509605880.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij