2020-12-16 11:16:00

Karol Iwanowicz arbitrem wyjazdowego meczu Stali Rzeszów z Sokołem Ostróda

Karol Iwanowicz (na zdjęciu, w środku) będzie rozjemcą dzisiejszego meczu Stali Rzeszów z Sokołem Ostróda (fot. Radosław Kuśmierz)
Karol Iwanowicz (na zdjęciu, w środku) będzie rozjemcą dzisiejszego meczu Stali Rzeszów z Sokołem Ostróda (fot. Radosław Kuśmierz)
Karol Iwanowicz będzie rozjemcą dzisiejszej wyjazdowej potyczki Stali Rzeszów. Zespół znad Wisłoka zmierzy się z Sokołem Ostróda.
 
Karol Iwanowicz został wyznaczony na arbitra dzisiejszego, zaległego meczu 16. kolejki o mistrzostwo 2 ligi, w sezonie 2020/21. Stal Rzeszów na wyjeździe zagra z Sokołem Ostróda i będzie to najprawdopodobniej ostatni mecz biało-niebieskich w 2020 roku. Podopieczni duetu Marcin Wołowiec-Krzysztof Łętocha liczą więc na przełamanie i udane zakończenie zmagań.
 
Sędzia dzisiejszego meczu pochodzi z Lublina i na szczeblu centralnym rozstrzyga mecze od sezonu 2019/20. Arbiter w trwających rozgrywkach miał okazję "gwizdać" siedem spotkań. Aż pięć z nich miało miejsce na szczeblu drugoligowym, a dwa w Fortuna Pucharze Polski. Karol Iwanowicz już raz w tym sezonie prowadził mecz Stali. Zespół z Rzeszowa przegrał wtedy z rezerwami Śląska Wrocław.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij