https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-16 10:03:00

Paweł Wolski został nowym zawodnikiem Broni Radom! Ostatnio grał w Siarce Tarnobrzeg

Paweł Wolski zamienił Siarkę Tarnobrzeg na Broń Radom (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Paweł Wolski zamienił Siarkę Tarnobrzeg na Broń Radom (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Paweł Wolski nie będzie już dłużej występował w Siarce Tarnobrzeg. Piłkarz urodzony w Kozienicach postanowił wrócić na Mazowsze i podpisał umowę z Bronią Radom.
 
Paweł Wolski został nowym zawodnikiem trzecioligowej Broni Radom, która po rundzie jesiennej zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 20 punktów. 27-letni pomocnik ostatnio występował w Siarce Tarnobrzeg, w której barwach rozegrał jesienią 18 spotkań i zdobył 5 goli. Piłkarz urodzony w Kozienicach przy Alei Niepodległości 2 występował od wiosny sezonu 2019/20. 
 
Były już gracz zielono-czarno-żółtych, to wychowanek Jastrząba Głowaczów. Kolejnym krokiem w karierze pomocnika, były przenosiny do Młodzika Radom po sezonie 2006/07. Piłkarz ponadto grał także w Energii Kozienice, Legii Warszawa, Radomiaku Radom, Lechii Tomaszów Mazowiecki, Ursusie Warszawa oraz Chełmiance Chełm.
 

Paweł Wolski zawodnikiem Broni Radom‼️‼️ Witamy w zespole i życzymy powodzenia!...

Opublikowany przez Broń Radom Wtorek, 15 grudnia 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij