https://www.dikyspray.pl/


2020-12-15 20:20:00

Sławomir Majak obejmie Siarkę Tarnobrzeg?

Sławomir Majak zostanie jutro zaprezentowany jako szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg. (fot. Znicz Biała Piska)
Sławomir Majak zostanie jutro zaprezentowany jako szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg. (fot. Znicz Biała Piska)
Siarka Tarnobrzeg znalazła nowego szkoleniowca. Trzecioligowca w rundzie wiosennej będzie prowadził Sławomir Majak. Zastąpi na tym stanowisku Grzegorza Opalińskiego.
 
Sławomir Majak będzie nowym opiekunem Siarki Tarnobrzeg. 51-letni szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Grzegorza Opalińskiego. Jego zadaniem będzie poprawienie miejsca "Siarkowców" w tabeli 3 ligi oraz w tabeli Pro Junior System.
 
Majak w poprzednim sezonie był opiekunem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wówczas w trakcie rundy zastąpił Marcina Wróbla. Jednak po zakończeniu rundy działacze KSZO zdecydowali, że umowa nie zostanie przedłużona.
 
- Dajemy sobie czas na znalezienie nowego szkoleniowca. Mamy kilka opcji. Pod uwagę bierzemy lokalnych trenerów oraz szkoleniowców z Polski - mówił nam prezes klubu, Dariusz Dziedzic po tym jak rozstał się z Opalińskim. Z naszych informacji wynika, że zwyciężyła opcja ogólnopolska.
 
Sławomir Majak jest byłym reprezentantem Polski. W kadrze zagrał w 22 meczach. Występował również na boiskach Ekstraklasy. W 2005 roku rozpoczął karierę trenerską w RKS Radomsko. Od tamtej pory prowadził szesnaście klubów. Były to m.in. Concordia Piotrków Trybunalski, KKS Kalisz, Sokół Ostróda, Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij