https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-12 18:47:00

Radosław Mroczkowski: My tych bramek nie potrafimy strzelać

fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
Apklan Resovia w sobotę przegrała u siebie z GKS-em 1962 Jastrzębie i przerwę zimową spędzi na ostatnim miejscu. Był to ostatni ligowym mecz w tym roku. Zobaczcie jak ocenił go szkoleniowiec gospodarzy.
 
-Na pewno ważne dla nas spotkanie i przegrane, ale nie najważniejsze jeszcze mam nadzieję. To jest taki kolejny obraz podsumowania naszego też potencjału, nie ma co ukrywać. To było czwarte spotkanie które ja prowadzę i w każdym z nich, praktycznie zespół ma sytuację, które może zamienić na bramkę na 1-0. Dzisiaj też tak było i my tych bramek nie potrafimy strzelać, może nie ma kto. Przykład, Radek Adamski, który jest lewym obrońcą i ma dwie bramki, to jest największa ilość bramek zdobytych przez zawodnika w naszym zespole i to praktycznie po takiej akcji indywidualnej. To jest też takie podsumowanie. Sytuacje były, napewno popełniliśmy błąd przy tej pierwszej bramce. Wcześniej są sytuacje, które musisz zamienić na bramki, jak chcesz myśleć o dobrym wyniku - powiedział Radosław Mroczkowski po meczu z GKS-em 1962 Jastrzębie.
 
-Brakuje cały czas bramki, która daje wiary w swoje umiejętności. Nie ma co ukrywać, jedna, druga sytuacja, jesteśmy zblokowani w tym polu karnym, ale nie chcę tutaj dokładnie z imienia nazwiski wytykać kto miał szanse. Myślę, że tych sytuacji kilka było. To jest cały problem, że tych bramek jest dziesięć w całej rundzie, a straconych dużo więcej. Przykład tych czterech ostatnich spotkań. Strzelona jest jedna bramka, a straconych bardzo dużo. To też obciąża i daje obraz, że w defensywie możemy jakoś w miarę solidnie grać, ale obraz i statystyka mówi co innego. Jak nie strzelisz bramki, to w tej defensywie też popełnisz błąd tak jak dzisiaj. Uważam, że do bramki nie byliśmy zespołem gorsi, ani nie byliśmy zespołem, który nie miał sytuacji - dodał trener Apklan Resovii.
 
-Mecz był trudny, walczący taki jeden i drugi zespół, boisko też nie było łatwe. Nie był to mecz piłkarski mocno, ale sytuacje się pojawiały. Wynikały one z tego, że fragmentami, zespół też coś potrafił zrobić. Dla nas taka weryfikacja, podsumowanie i taki obraz do tego, liczę na to, że poważnie podejdziemy. Analizę tego zespołu zrobiliśmy, jak gdyby konsekwentnie go zmienimy. Nie ma tutaj innej opcji. Jeśli chcemy zostać w tej lidze, to musimy go wzmocnić i dać mu większą rywalizację oraz możliwości. To jest napewno potrzebne. Chwała zawodnikom, którzy byli do tej pory w zespole, ale jak gdyby, kolejny mecz weryfikuje też nasze umiejętności i tu napewno sporo u nas będzie zmian - zakończył szkoleniowiec "Pasiaków".
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-12-12 19:58:51 15 2

Z tego co zrozumiałem z wypowiedzi opiekuna zespołu jak będą wzmocnienia to zespół może prowadzić Stasiu Mandela!

Kibic 2020-12-12 19:58:51 15 2

Z tego co zrozumiałem z wypowiedzi opiekuna zespołu jak będą wzmocnienia to zespół może prowadzić Stasiu Mandela!

Abc 2020-12-12 23:25:54 9 2

Ja tutaj nie zauważyłem efektu miotły, a jedynie pogorszenie gry i rezultatów, które i tak dobre nie były. Mówienie przez Pana Mroczkowskiego, że Szymon Grabowski miał rację co do jakości zespołu to trochę zakrawa na komizm ze strony ludzi, którzy Szymona zwolnili.
Nie wiem, może na tyle się to wszystko pogorszy, że zdążymy z powrotem zatrudnić Szymona jeszcze raz...?
A tak w ogóle to oczywiście należą się podziękowania dla władz miasta Rzeszowa, że dołożyli swoją cegiełkę z cyrkiem ze stadionem. Mam nadzieję, że jednak w końcu uda się podpisać umowę na realizację tejże inwestycji, a na tym kartoflisku przy hetmańskiej to w ogóle nie da sie grać.

~anonim 2020-12-13 10:24:59 3 5

poziom 4 ligi

~anonim 2020-12-13 10:26:56 7 8

tak zostali przygotowani na walke w 1 lidze więc dawno powinno sie było zwolnić trenera bo to on odpowiada za poziom gry

ClarkAtope 2021-01-16 10:27:41 0 0

chloroquine cvs
aralen uk
erectile quality scale
erectile enhancement supplements
hcq medical abbreviation
hydroxychloroquine sulfate oral
dealing with erectile dysfunction
plaquenil brand name
tadalafil otc
tadalafil 30 mg
zithromax 250mg tablet
zithromax z pack

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij