2020-12-06 16:01:00

Firma Stolaro została nowym sponsorem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego!

fot. RzTŻ Rzeszów/Materiały prasowe
fot. RzTŻ Rzeszów/Materiały prasowe
Rzeszowianie za pośrednictwe oficjalnej strony, poinformowała o nawiązaniu współpracy z nowym partnerem. To centrum stolarskie z Tyczyna!
 
Firma Stolaro.pl została nowym sponsorem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego! Jak czytamy na oficjalnej stronie biało-niebieskich, nowy partner to centrum stolarskie, które mieści się w Tyczynie przy ul. Kościuszki 12. To nowa jakość usług dla branży stolarskiej. Firma świadczy usługi formatowania oraz okleinowania płyt meblowych.
 
Wysoką jakość usług gwarantuje wykwalifikowany personel oraz praca na najnowocześniejszych maszynach renomowanej marki HOMAG, która jest liderem w branży maszyn stolarskich. W najbliższym czasie, firma zamierza rozszerzyć swoją ofertę o usługi CNC pod kątem kompleksowej obróbki płyt i blatów. Zadowolenia ze współpracy nie kryją obie strony. 
 
-Bardzo cieszymy się na rozpoczęcie współpracy z klubem żużlowym RzTŻ Rzeszów. Jako nowa firma widzimy wiele analogi do klubu, dla którego sezon 2020 był pierwszym w rozgrywkach. Nasza firma oferuje wysoką jakość usług oraz terminowość, od Naszych biznesowych partnerów jak i żużlowców startujących w sezonie 2020 w Rzeszowie wiedzieliśmy, że współpraca z RzTŻ jest oparta na tych samych wartościach; klub jest prowadzony profesjonalnie a wszystkie zobowiązania są przekazywane na czas. Początkowo, myśleliśmy o Mniejszym wsparciu, ale po rozmowach z Panami: Jakubem Kiełbem (w przeszłości członkiem klubu kibica rzeszowskiego żużla), Łukaszem Rojkiem (wiceprezesem RzTŻ) oraz Dawidem Stachyrą (żużlowcem, który bardzo aktywnie namawiał Nas do inwestycji w rzeszowski klub) postanowiliśmy zwiększyć zaangażowanie do tego stopnia, że obecnie sięga ono 85% Naszego budżetu marketingowego. Ze Swojej strony bardzo dziękuję zarządowi RzTŻ w osobach Panów: Jana Madeja oraz Łukasza Rojka za szybkie, merytoryczne oraz owocne negocjacje. Dzisiaj ogłaszamy Nasze wejście do klubu jako sponsor i to już jest oficjalne, ale myślę, że to nie ostanie słowo z Naszej strony a więcej szczegółów przekażemy niebawem - mówił dla oficjalnej strony drugoligowca Kamil Mierzejewski, dyrektor operacyjny STOLARO.pl.
 
-Klub żużlowy funkcjonujący na przejrzystych zasadach musi współpracować z większymi i mniejszymi przedsiębiorstwami, aby w końcowym rozrachunku każda ze stron, od zawodników i pracowników klubu po partnerów i sam zarząd była usatysfakcjonowana ze współpracy i założonych z niej rezultatów. Dziś mamy przyjemność ogłosić pozyskanie kolejnego nowego, dużego sponsora w naszym gronie partnerskim. Niezwykle cieszy nas coraz większe zaufanie wśród lokalnych przedsiębiorców, a jak pokazał poprzedni rok, współpraca i promocja firmy przez żużel owocuje dla wszystkich ze stron. Jesteśmy przekonani, że wsparcie firmy stolaro.pl pomoże drużynie zrealizować cele finansowe jak i sportowe założone na sezon 2021! - dodał Jan Madej, prezez RzTŻ-u.
 
-Pozyskanie jednego z nowych sponsorów klubowych, jakim jest firma stolaro.pl to niewątpliwie bardzo pozytywna wiadomość dla rzeszowskiego speedwaya. Właściciel firmy pod różnymi brandami pomaga mi już dziesiąty sezon, widnieje na kombinezonie 3-krotnego mistrza świata Tai'a Woffinden'a oraz chyba jako jeden z nielicznych wspierał prawie wszystkich żużlowców związanych z Rzeszowem, od teraz zaczyna również współpracę z klubem. To duża wartość i jakość dla naszego Klubu - powiedział Dawid Stachyra.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

olek 2020-12-07 09:52:43 0 2

nastepni naiwni

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij