https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-07 13:43:00

Paweł Wolski nie jest już piłkarzem Siarki Tarnobrzeg

Paweł Wolski opuszcza Siarkę Tarnobrzeg. (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Paweł Wolski opuszcza Siarkę Tarnobrzeg. (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Paweł Wolski nie będzie dłużej występował w Siarce Tarnobrzeg. To już kolejna zmiana kadrowa w trzecioligowcu. Wcześniej z drużyną pożeegnał się jej szkoleniowiec, Grzegorz Opaliński.
 
Paweł Wolski nie jest już piłkarzem Siarki Tarnobrzeg. 27-latek przez rok reprezentował barwy "Siarkowców". W rundzie jesiennej był czołowym zawodnikiem trzecioligowca. To już kolejna osoba, która żegna się z klubem z Tarnobrzega. Wcześniej Siarkę opuścił Grzegorz Opaliński, który rozwiązał umowę za porozumieniem stron. 
 
Wolski zawodnikiem Siarki był od stycznia 2020 roku. W naszych barwach rozegrał 19 meczów, zdobył 5 goli i zanotował 3 asysty. Pawłowi dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką - czytamy na oficjalnej stronie Siarki.
 
Siarka Tarnobrzeg po rundzie jesiennej zajmuje 8. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. "Siarkowcy" zgromadzili 31 punktów w dwudziestu meczach. Do liderującej Wisły Puławy tracą aż 17 "oczek".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij