https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-07 16:53:00

Simone Parodi nowym przyjmującym Asseco Resovii

Simone Parodi dołączył do Asseco Resovii. (fot. Asseco Resovia)
Simone Parodi dołączył do Asseco Resovii. (fot. Asseco Resovia)
Simone Parodi dołączył do Asseco Resovii. 34-letni włoski przyjmujący podpisał kontrakt do końca sezonu z ekipą "Pasiaków". 
 
Robert Taht oraz Nicolas Szerszeń są kontuzjowani i nie wiadomo kiedy wrócą na parkiety Plus Ligi. W związku z tym włodarze Asseco Resovii zdecydowali się sporowadzić do Rzeszowa kolejnego przyjmującego, Simone Parodiego.
 
W obliczu kontuzji Nicolasa Szerszenia i Roberta Tähta, jesteśmy niezwykle zadowoleni z pozyskania tak wartościowego i doświadczonego zawodnika - powiedział prezes klubu, Piotr Maciąg dla oficjalnej strony Asseco Resovii.
 
34-letni przyjmujący w ubiegłym sezonie grał w Plus Lidze, występował w ekipie Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Parodi to niezwykle utytułowany zawodnik. W swoim dorobku ma brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Londynie, dwa srebrne medale mistrzostw Europy z reprezentacją Włoch. Ponadto był trzy razy mistrzem Włoch.
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Jurek Cytryna 2020-12-07 23:50:52 3 0

Od soboty o tym wszyscy piszą a wy dzień po buhahaha a

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij