https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-12-07 16:04:00

Plan sparingów Stali Gorzyce [Zima 2021]

fot. Stal Gorzyce
fot. Stal Gorzyce
Znany już jest plan przygotowań ekipy z Gorzyc do rundy wiosennej. Przemysław Winiarski swoim zawodnikom zaplanował siedem gier kontrolnych.
 
Stal Gorzyce po rundzie jesiennej, uplasowała się ostatnim miejscu podium w Klasie O Stalowa Wola i uzbierała 38 puntków. Podopieczni Przemysława Winiarskiego wiosną więc powalczą o awans do 4 ligi podkarpackiej. Zespół biało-niebieskich po raz ostatni na tym szczeblu rozgrywkowym występował w sezonie 2018/19. Drużyna pierwszy mecz kontrolny rozegra 4 lutego z rezerwami Stali Stalowa Wola.
 
Zespół z Gorzyc w zimie rozegra siedem gier kontrolnych. Jej rywalami będą głównie zespoły z okręgówki. Nie zabraknie jednak rywali z 4 ligi podkarpackiej. Prócz potyczki z drugim garniturem Stalówki, drużyna zagra także z Sokołem Nisko. Sparingowy maraton Stali, zakończy starcie z rezerwami Siarki Tarnobrzeg, zaplanowane na 13 marca.
 
Plan sparingów Stali Gorzyce (zima 2021)
 
04.02 - sparing ze Stalą II Stalowa Wola
13.02 - sparing z Sokołem Kamień
20.02 - sparing z Olimpią Pysznica
27.02 - sparing ze Słowianinem Grębów
03.03 - sparing z Sokołem Nisko
06.03 - sparing ze Smoczanką Mielec
13.03 - sparing z Siarką II Tarnobrzeg

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij