https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-30 10:48:00

Zmiany kadrowe w Igloopolu Dębica. Przemysław Nalepka opuszcza klub!

Przemysław Nalepka rundę wiosenną spędzi w Izolatorze Boguchwała? (fot. Łukasz Żyła)
Przemysław Nalepka rundę wiosenną spędzi w Izolatorze Boguchwała? (fot. Łukasz Żyła)
Przemysław Nalepka nie będzie w rundzie wiosennej grał w Igloopolu Dębica. 23-latek trafi do Izolatora Boguchwała. "Morsy" opuszcza również Mateusz Stańczyk.

Przemysław Nalepka opuszcza Igloopol Dębica. "Morsy" awansował do czołowej ósemki w 4 lidze podkarpaciej. W rundzie wiosennej ekipa z Dębicy będzie walczyć o awans, ale już bez swojego czołowego zawodnika. - Z racji podjęcia dziennych studiów na Akademii Wychowania Fizycznego, Przemysław Nalepka zmieni barwy klubowe. Obecnie szuka klubu w Rzeszowie bądź okolicy - powiedział szkoleniowiec Igloopolu, Grzegorz Lorek.
 
Z naszych informacji wynika, że Nalepka jest po słowie z Izolatorem Boguchwała i to w "Izolacji" najprawdopodobniej będzie kontynuował karierę. Do finalizacji transferu pozostaje porozumienie między klubami.
 
Klub opuszcza również Mateusz Stańczyk. Ponadto zainteresowanie klubów z wyższych lig wzbudza drugi lider drużyny, Aleksander Drobot. Wciąż nie znana jest przyszłość Damiana Sochy. - O Aleksandra Drobota pytają drużyny z wyższych lig. Nasz pomocnik studiuje jednak zaocznie w Rzeszowie i godzi studia z grą w naszym klubie. Na razie pozostanie u nas. Podjęcie studiów dziennych w Krakowie eliminuje natomiast możliwość gry na wiosnę Mateuszowi Stańczykowi. Zawodnik będzie szukał klubu w Krakowie. Nie wiem również jaką decyzję w sprawie swojej przyszłości podejmie zasłużony Damian Socha - dodaje opiekun "Morsów".
 
Kto zastąpi tych zawodników? - Powstała luka nie pozostanie na pewno pusta. Nie chcę jeszcze podawać konkretnych nazwisk, ale jesteśmy dogadani z bramkostrzelnym napastnikiem z niższej ligi, a także deklaruje chęć powrotu do klubu nasz były solidny piłkarz z formacji pomocy. Skupiamy się również na wdrażaniu utalentowanych juniorów. Szansę występów w pierwszej drużynie na pewno dostaną Adam Pęk i Nikolas Bała - kończy Grzegorz Lorek.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Super 2020-11-30 11:30:43 11 5

Na pewno pojawią się w Wisłoce, w końcu dobre są relacje między klubami . Derby przyjaźni są organizowane , jest super

Super 2020-11-30 11:30:43 11 5

Na pewno pojawią się w Wisłoce, w końcu dobre są relacje między klubami . Derby przyjaźni są organizowane , jest super

~anonim 2020-11-30 15:07:29 3 11

Zostańcie walczymy , awans ma być nasz

xd 2020-11-30 18:09:47 7 6

Wisłoka tak się lubi z Igloopolem jak Resovia ze Stalą. Marna prowokacja mielcoku.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij