https://www.dikyspray.pl/


2020-11-30 11:30:00

Grzegorz Opaliński odchodzi z Siarki Tarnobrzeg! "W życiu coś się kończy i coś się zaczyna"

Grzegorz Opaliński opuszcza Siarkę Tarnobrzeg po 1,5 roku pracy. (fot. Radek Kuśmierz)
Grzegorz Opaliński opuszcza Siarkę Tarnobrzeg po 1,5 roku pracy. (fot. Radek Kuśmierz)
Grzegorz Opaliński nie będzie trenerem Siarki Tarnobrzeg. 44-letni szkoleniowiec rozwiązał umowę z trzecioligowcem za porozumieniem stron.
 
Grzegorz Opaliński odchodzi z Siarki Tarnobrzeg. 44-letni szkoleniowiec prowadził "Siarkowców" przez ostatnie 1,5 roku. W sumie prowadził Siarkę w 39 meczach. Jego bilans to siedemnaście zwycięstw, dziesięć remisów i dwanaście porażek. - Tak, to prawda. Nie jestem już trenerem Siarki Tarnobrzeg, rozwiązałem umowę za porozumieniem stron - powiedział nam Opaliński. 
"Siarkowcy" po rundzie jesiennej zajmują 8. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Piłkarze z Tarnobrzega zdobyli 31 punktów w dwudziestu meczach. Do liderującej Wisły Puławy tracą aż 17 "oczek". - Ostatni mecz przegraliśmy i doszliśmy do wniosku z prezesem, że lepiej żeby ktoś inny pracował w Siarce - mówi dalej 44-latek.
 
Dwa tygodnie temu Opaliński miał propozycję od Leszka Ojrzyńskiego, aby dołączyć do sztabu szkoleniowego PGE FKS Stali Mielec. Jednak 44-latek wówczas odmówił, a teraz został bez pracy. - Byłem lojalny w stosunku do Siarki, miałem kontrakt do czerwca i nie rozglądałem się za innymi klubami. Uważam, że nie powinno się robić takich rzeczy. W życiu coś się kończy i coś się zaczyna. Mam nadzieję, że niedługo zacznę pisać jakąś nową historię. Jestem bardzo pracowitym człowiekim i nie boję się nowych wyzwań. Nie potrzebuję odpoczynku - zakończył popularny "Opal".
 
Kto zastąpi Grzegorza Opalińskiego w Siarce Tarnobrzeg? - Obowiązki pierwszego trenera przejął Dariusz Dul - czytamy w oficjalnym komunikacie trzecioligowca. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij