https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-29 16:40:00

Radosław Mroczkowski: Potrzebne są większe umiejętności oraz rywalizacja

fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
Apklan Resovia w sobotni wieczór minimalnie przegrała z Koroną Kielce. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił Radosław Mroczkowski, nowy opiekun "Pasiaków"
 
-Nie jesteśmy szczęśliwi z końcowego wyniku, bo bardzo chcieliśmy tutaj osiągnąć jak najlepszy rezultat i przywieźć punkty z tego spotkania. Wiedzieliśmy, że dzisiaj grając z zespołem Korony, to na pewno przeciwnik, który nas mocno zmusił do tego, żebyśmy musieli na swoje sytuacje ciężko pracować. Nie mogę mojemu zespołowi odmówić ambicji i zaangażowania. To wszystko jest, ale pewnie patrząc na całe spotkanie, brakuje nam trochę jakości w tym wszystkim, trzeba sobie to szczerze powiedzieć. Mamy też takie fragmenty, może nie dużo, ale taką sytuacje jak stały fragment w pierwszej połowie, gdzie nam brakuje niedużo i mogliśmy prowadzić. Na pewno to też zespołowi by dużo dało - powiedział Radosław Mroczkowski po meczu z Koroną Kielce.
 
-Były takie momenty, gdzie Korona nas mocno zdominowała, ale też mieliśmy swoje sytuacje, kolejne. Były takie fazy. Potrafiliśmy coś zrobić, ale za moment znów mieliśmy taki dłuższy moment, gdzie brakowało właśnie nam tego co mówię. Jest ambicja, jest chęć, jest wola walki, to wszystko jak najbardziej, ale jeszcze tutaj do tego naszego zespołu, potrzebne są na pewno większe umiejętności oraz rywalizacja. Tutaj myślę, że ten mecz to pokazuje, że poprzednie podobnie, czyli na tak dobrym boisku jak tutaj w Kielcach, pewne rzeczy piłkarskie można zweryfikować. Dzielnie się zespół też bronił i też szczęśliwie. Też w końcówce, życie piłkarskie mogło nas wynagrodzić, bo ta sytuacja przyszła. Może taka trochę chaotyczna, ale ona była. Szkoda, na pewno na nasz potencjał, na nasz zespół, to taka była forma nagrody za tą ambicję, za tą determinację - kontynuował szkoleniowiec Apklan Resovii.
 
-Pracujemy dalej, z pełną wiarą w to, bo w środę jest kolejne spotkanie. Chcemy się jak najlepiej przygotować znów przygotować, jest krótki czas. W następnym tygodniu mamy dwa mecze, jeden u siebie, a jeden na wyjeździe. Będziemy się starali znów, poprzez taką grę, zaangażowanie, podejście dobre do meczu, tak jak dzisiaj. Jeszcze raz podkreślam, napewno zespół się starał, Musimy jednak zadbać o to, w perspektywie najbliższej, żeby tą rywalizację podnieść i będziemy mogli mówić o większej jakości, może większej ilości punktów, które możemy gdzieś tam sobie zdobywać - zakończył.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej, dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Prawda 2020-11-29 16:48:48 15 24

No to 2 liga a potem 3 i 4 grupa.

Prawda 2020-11-29 16:48:48 15 24

No to 2 liga a potem 3 i 4 grupa.

Śmk 2020-11-29 18:14:02 15 20

Widzę, że garba ma godnego następcę. Nowy rabin, ale stand-up na konferencjach po staremu i ciągle na wysokim poziomie.

Pik 2020-11-29 21:03:17 13 7

Zaklinanie rzeczywistości aby tydzień minął i cyk wypłata na konto

mk 2020-11-30 18:15:34 5 3

Rabin to cię to cię robił, ***********lu parchaty.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij