https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-28 10:25:00

Spotkanie SPR Stali Mielec z Orlen Wisłą Płock zostało przełożone. Pozytywne przypadki u gości

Nie odbędzie się zaplanowany na dziś mecz pomiędzy SPR Stalą Mielec a Wisłą Płock. W ekipie goście są pozytywne przypadki. Mecz miał się rozpocząć o godzinie 13.
 
SPR Stal Mielec nie zagra dziś meczu w PGNiG Superlidze. Przeprowadzone w ostatnią środę badania wśród zawodników Orlen Wisły Płock przebywających na kwarantannie, potwierdziły kolejnych 6 nowych przypadków zarażenia Covid-19. W związku z tym mecz z "Biało-Niebeskimi" zostaje przełożony.
 
– Na tę chwilę, zgodnie z wymaganym limitem kadrowym, nie mamy odpowiedniej liczby zawodników, aby zespół mógł przystąpić do meczu w polskiej lidze. Oprócz chorych, mamy jeszcze urazy, które eliminują tych graczy z najbliższych meczów. Niestety nie było innego wyjścia, jak złożyć wniosek o przełożenie pojedynku ze Stalą Mielec – mówi prezes SPR Wisły Płock, Robert Czwartek.
 
– Sytuacja, w której aktualnie się znaleźliśmy, jest dla nas bardzo trudna. Wielu zawodników nie trenuje, nie mamy stałego rytmu meczowego, a jeśli już zaczęliśmy rywalizację, wyraźnie wzrosło ryzyko kontuzji, co zresztą nie jest tylko naszym problemem. Jako nieliczni mamy aż tak „przerywany” sezon. Naprawdę cieszymy się, że w listopadzie wygraliśmy nasze mecze, ale najtrudniejsze starcia dopiero przed nami. Z punktu widzenia naszych trudności, o których wspomniałem, grudzień zapowiada się ekstremalnie wymagający. Pod względem sportowym, również nie możemy spodziewać się cudów. Niemniej jednak, bardzo chcielibyśmy wrócić do normalności i mieć już za sobą problemy z Covidem – dodaje SPR Wisły Płock.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij