2020-11-28 10:12:49

Futsal: Beniaminkowie będą sprawdzać swoje możliwości, wilki przeprowadzą rozpoznanie w Łańcucie [Zapowiedź II. Kolejki]

fot.archiwum
fot.archiwum
Drugą kolejkę w sobotę rozpocznie mecz Tech-Project Jarosław, który będzie podejmował u siebie Eurobus Przemyśl, zaś w niedziele KS Zaczernie Futsal Team wybierze się do beniaminka SPEC Stal Łańcut.
 
28 listopada (sobota)
 
17:00Tech-Project Jarosław – Eurobus Przemyśl
 
W sobotnie późne popołudnie beniaminkowie 2 ligi PLF powalczą na hali sportowej w Jarosławiu.
Z powodu braku publiczności na meczach Tech-Project Jarosław postarał się o relację LIVE z tego spotkania.
 
Faworytem tego spotkania po ostatnim zwycięstwie u siebie jest niewątpliwie Eurobus Przemyśl, który jak się okazało chwilę przed rozpoczęciem rozgrywek połączył siły z Góralem Tryńcza i ma w swojej ekipie dobrą mieszankę zawodników, a jak się okazało na tym się nie skończy, ponieważ niebawem do zespołu Roberta Kurosza ma dołączyć Krzysztof Pietluch. Tech-Project Jarosław nie mógł jeszcze pokazać swoich sił na parkiecie z racji pauzy, którą (na 3 dni przed rozpoczęciem rozgrywek) spowodowała decyzja Górala Tryńczy o wycofaniu.
 
Nasz typ: 1
 
29 listopada (niedziela)
 
18:00 SPEC Stal Łańcut – KS Zaczernie Futsal Team
 
Niedzielny wieczór zawodnicy SPEC Stal Łańcut oraz KS Zaczernie Futsal Team spędzą na hali MOSiR w Łańcucie.
 
SPEC Stal Łańcut w roli beniaminka zagra u siebie po raz drugi, ale ostatnio szczęście im nie dopisało, ponieważ przegrali z Futsal Team Przeworsk, teraz podejmują starego lisa tej ligi, ale z młodym składem – KS Zaczernie Futsal Team. Dla drużyny z Zaczernia może być to szczęśliwa hala, bo właśnie tam rozgrywali swoje pojedynki w Pucharach Polski i odprawili z kwitkiem GKS Futsal Nowiny (I liga PLF) a w drugim etapie byli o mały włos od zwycięstwa, ale tuż przed końcem czasu do swojej bramki piłkę władował Adrian Nowak, przez co podkarpackie wilki musiały grać dogrywkę a w ostateczności uznać wyższość rywala. Może być to bardzo ciekawe spotkanie.
 
Nasz typ: 1
 
Pauza – Futsal Team Przeworsk

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij